Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[AKTUALIZACJA] The Sims 4 już do kupienia w Origin!

W internetowym sklepie Origin prowadzonym przez firmę Electronic Arts, także w polskim oddziele dostępna jest już do zakupienia gra The Sims 4 na razie w dwóch wersjach – Cyfrowa Edycja Specjalna oraz Edycja Limitowana. Zobaczcie szczegóły poniżej!

Oferta kupna gry The Sims 4 w Cyfrowej Edycji Specjalnej dostępna jest tylko w Origin! Już za cenę 199,00 złotych możecie naby… Zaraz… Co?! Za DWIEŚCIE ZŁOTYCH?!

Nawet nie wiadomo co znajduje się w tym wydaniu gry, a jej cena jest nawet o 30 złotych wyższa od Cyfrowej Edycji Specjalnej SimCity, a tam, zbyt wiele się nie znajdowało.

Ta edycja gry oferuje następujące dodatkowe prezenty, jak na chwilę obecną:

•  „Szalona noc” do pobrania
•  „Dusza towarzystwa” do pobrania
•  Ścieżka dźwiękowa The Sims™ 4 do pobrania

 

Dodatkowo dostępna też jest niewiele tańsza inna edycja gry – Edycja Limitowana już za 179,00 złotych co wydaje się nieco rozsądniejszą ceną. Niestety ale zawartość tego wydania jeszcze nie jest znana.

Same oferty możecie znaleźć klikając w powyższe obrazki. Opis gier, jest bardzo podobny do tego jaki opublikowałem Wam niedawno, ponieważ jest tłumaczony profesjonalnie. Moje tłumaczenie, możecie znaleźć klikając w ten link.

Okładki z pewnością są tymczasowe, więc musimy czekać na oficjalną. Całe te oferty jest bardzo wybrakowana, ponieważ nie ma w nich żadnych zdjęć z gry czy też większych informacji odnośnie zawartości tych edycji.

No i ta cena, jest ogromnie wysoka. Ktoś w ogóle tyle zapłaci? Ja z pewnością skuszę się na jakieś The Sims 4 w Edycji Kolekcjonerskiej, o ile będzie warte. Ostatecznie kupię samo The Sims 4, którego cena w dobrych sklepach może wynieść ok 140 złotych. :)

I jeszcze jedno!  Zamawiając którąś z obu gier w Origin, dostaniecie pakiet „Dusza towarzystwa„!

Jeszcze jedna także ważna sprawa. Są to oferty przedsprzedaży, co oznacza, że gra będzie dostępna do pobrania dopiero w dniu premiery, nie prędzej. Niestety dokładna data nie jest jeszcze znana.

PS. Dzięki Miron za informacje o Edycji Limitowanej! :)

◊ Już 4 komentarze/y do wpisu - [AKTUALIZACJA] The Sims 4 już do kupienia w Origin!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!