Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Baseny już blisko! Zdjęcie strojów kąpielowych dla dzieci!

sims4-6

Jeszcze kilka dni i powitamy ten magiczny miesiąc, którego tak bardzo wyczekujemy – listopad! To chyba jeden z najważniejszych miesiąców w roku, tuż po wrześniu – kiedy swoją premierę miała gra The Sims 4. Najnowsza, czwarta generacja Simów. Producenci zapowiedzieli, że w listopadzie do naszej gry wraz z darmową aktualizacją dodane zostaną baseny!

Jak na razie niewiele zobaczyliśmy, tylko kilka zdjęć ekranów różnych urządzeń pokazujących grę a w niej baseny. Tym razem mamy okazję rzucić okiem na ponownie zdjęcie ekranu, ale wyjątkowo ze strojami kąpielowymi, dla dzieci!

Obrazkiem podzieliła się z nami producentka SimGuruRiley, za pośrednictwem jej Simowego profilu w serwisie społecznościowym Twitter.

Ciekawe czemu producenci nie pokazują nam normalnych zdjęć, prosto z gry. Czyżby obowiązywało ich embargo do czasu premiery aktualizacji? W przypadku duchów – także żadne materiały prosto z gry nie pojawiały się na łamach Simowych serwisów, do czasu premiery aktualizacji. I kolejnym pytaniem pozostaje – kiedy dokładnie pojawi się ta aktualizacja? Ja obstawiam 3 listopad.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!