Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Blogowy wpis: „Prezentujemy Simomaniaka: Ian Roach”!

sims4-3

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest producent z zespołu The Sims Studio – Aron Houts, czyli SimGuruHouts.

Zachwycamy się wszystkimi fantastycznymi rzeczami, jakie nasi fani tworzą w The Sims 4 i chcemy zaprezentować niektóre z najbardziej szalonych dzieł! W każdym odcinku Prezentujemy Simomaniaka przedstawimy kogoś, kto tworzy niesamowite materiały w grze. Dodatkowo podsuniemy podpowiedzi, jak sami możecie tworzyć podobne rzeczy.

Na początek Ian Roach. Być może widzieliście jego dzieła z The Sims 4. Zadałem mu kilka pytań na temat paru z fajniejszych dzieł, które zbudował.

 • Co zainspirowało Cię, by rozpocząć budowę planów zdjęciowych seriali telewizyjnych?

Zacząłem od Demo Stwórz Sima. Gdy stworzyłem całą moją rodzinę i przyjaciół, szukałem nowego wyzwania, więc zabrałem się za odtwarzanie postaci z moich ulubionych programów telewizyjnych. Po wydaniu gry kolejnym, oczywistym krokiem było zbudowanie dla tych Simów ich telewizyjnych domów.

 • Co najbardziej lubisz w nowym trybie budowania?

Generalnie uważam, że proces budowania jest o wiele bardziej intuicyjny. Mam wszystko pod ręką! Tryby budowania i kupowania zostały zintegrowane, propozycje kolorów pojawiają się obok obiektów oraz mogę spędzać więcej czasu na budowaniu, a mniej na nawigacji po menu. Szczególnie podoba mi się możliwość swobodnego stawiania ścian – to było bardzo pomocne w precyzyjnym odtwarzaniu planów zdjęciowych.

 • Jakie masz wskazówki dla budujących w The Sims 4?

Myślcie kreatywnie. Jeśli próbujecie odtworzyć miejsce istniejące w prawdziwym świecie, z pewnością spotkacie się z problemem niemożności znalezienia w bibliotece jakiejś rzeczy, której potrzebujecie. Zastanówcie się, czego innego można użyć, by uzyskać podobny rezultat. Na przykład, kilkoro członków słynnego sitcomu z lat 90-tych ma w swoim mieszkaniu tarczę do rzutek. Nie miałem takiego obiektu, więc użyłem kodu „powiększania obiektu” na zegarze ściennym i użyłem go zamiast tarczy.

 • Jak długo zabiera Ci każda budowa?

Naturalnie, zależy do od wielkości konstrukcji. Moje dwie największe budowy to były plany z „Przyjaciół” i „Downton Abbey”. Zwykle podczas pracy tracę poczucie czasu, więc trudno powiedzieć na pewno, ale każda z tych konstrukcji zajęła jakieś 3 wieczory.

 • Gdybyś mógł mieszkać w jednym z miejsc, które zbudowałeś, które to by było?

Zapewne Downton Abbey, bo gdzie indziej mógłbym spać w zamku? Jednakże, gdybym miał także mieszkać razem z postaciami telewizyjnymi, to byłyby Złotka. Bez dwóch zdań.

Więcej dzieł Iana możecie zobaczyć na jego koncie Imgur albo wyszukując jego dzieła z gry, w Galerii pod Origin ID ian8000.

Czy tworzysz coś fajnego do The Sims 4? Pokaż nam to na naszych kanałach społecznościowych, używając etykietki #SimSpotlight. Być może to Ciebie zaprezentujemy w jednym z następnych odcinków!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!