Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Miłość wisi w powietrzu! Milion bara-bara w The Sims 4!

sims4-7

Miłość na prawdę wisi w powietrzu, szczególnie w grze The Sims 4! W najnowszej, czwartej generacji Simów, gdzie Simowie mogą więcej i lepiej. Dzięki funkcji (na którą trzeba się zgodzić) firma Electronic Arts anonimowo zbiera informacje o naszej rozgrywce. Dzięki temu wie co lubią gracze najczęściej robić, najczęściej kupować.

Na swojej oficjalnej stronie firma przedstawiła infografikę z różnymi statystykami z gier. W niej między innymi pojawiła się najnowsza generacja Simów. W jej temacie skupiono się na miłości, która łączy Simów… a czasami dzieli.

Od czasu premiery gry, 59% graczy związało węzłem małżeńskim swoich Simów i zaledwie 3% graczy zdecydowało, że Simowie muszą się rozwieźć. W tym wszystkim jednak najciekawsze jest to, że od dnia pierwszego uruchomienia gry, gracze dokonują interakcji „Bara-bara” w liczbie 1 miliona, na dzień!

Czy Wasi Simowie także poczuli klimat miłości i lubią często figlować? Ja zaliczam się do grupy graczy, którzy ożenili swoich Simów oraz często zmuszają ich do postarania się o dziecko. Najwidoczniej mam mały wpływ na pozytywne statystyki dotyczące gry. ;)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!