Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowa aktualizacja gry The Sims 4 z numerem 1.0.732.20!

W końcu doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji do gry The Sims 4! Czwartej, najnowszej generacji Simów. I chociaż mamy nadal październik, to niestety nie jest to aktualizacja wprowadzająca baseny… Za to, dla uprzyjemnienia oczekiwania na kolejną większą nowość możemy nacieszyć się poprawą wielu błędów i co ważniejsze – dodaniem specjalnych świateł, które są niewidoczne w Trybie Życia.

Niestety, ale polski oddział firmy Electronic Arts nie tłumaczy listy zmian w aktualizacjach do gry The Sims 4, tak jak to miało w przypadku gry The Sims 3. Dlatego, na przeciw wychodzi nam polski Simowy serwis DOTsim oraz zasłużona polska fanka gier The Sims – shante, która przetłumaczyła całą listę.

◊ Część listy poprawek w nowej aktualizacji o numerze 1.0.732.20:

Z pewnością ucieszycie się na wieść o naprawieniu szczególnie tych błędów: Błąd „Dziwne oczy i szerokie szczęki”! Problem „Nie mogę wyjść za mąż po śmierci narzeczonego”! A także błąd „Moi Simowie nie mogą się starzeć”.

Pozostałe błędy, jakie naprawiliśmy, zostały wypisane poniżej i jak zawsze postaraliśmy się poprawić wydajność i zniwelować problemy, zakłócające rozgrywkę, aby zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia z gry. Nie przestawajcie pisać o nich na forach. Czytamy Wasze wypowiedzi i śledzimy błędy, które znajdujecie. Dziękujemy!

Zatrzymanie gry / Problemy z wydajnością

Usunięto błąd, przez który gra nieskończenie się wczytywała, jeśli cała rodzina Simów zmarła.

Usunięto problem z wydajnością gry, jaki pojawiał się z powodu zbyt wielu ukrytych Simów stworzonych „na wszelki wypadek”. Przez to gra wczytywała dużą liczbę Simów, którzy nie byli potrzebni.

Przewijanie w lewo na osi czasu wspomnień nie będzie już zawieszać gry. Taak… my po prostu… nie pytajcie…

Usunięto błąd, jaki pojawiał się po umieszczeniu Sima z Galerii w kilku rodzinach, i skutkował albo zresetowaniem Sima do jego pierwotnego wyglądu, albo uniemożliwiał granie daną rodziną.

Usunięto błąd, przez który gracz nie mógł umieścić pokoju z Galerii, jeśli owy pokój został udostępniony razem z pojedynczym talerzem jedzenia.

Pełną listę zmian z wprowadzonymi do gry ulepszeniami i poprawkami znajdziecie pod tym linkiem.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - Nowa aktualizacja gry The Sims 4 z numerem 1.0.732.20!

  • Py64  napisał(a):

    Niech naprawią problemy z przedmiotami latającymi w powietrzu po zatwierdzeniu domu z galerii.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!