Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zbliża się zwiastun basenów do gry The Sims 4!

sims4-4

Listopad coraz bliżej, a wraz z nim zbliża się nowa aktualizacja do najnowszej, czwartej generacji Simów – gry The Sims 4! Nowa łatka ma wprowadzać do gry coś, czego wszystkim na prawdę bardzo brakuje i coś, na co wszyscy bardzo czekają – baseny! Wraz z wieloma nowymi funkcjami i możliwościami budowy, Simowie zyskają nowy rodzaj śmierci oraz nowe możliwości interakcji między sobą, przy użyciu basenów.

Wygląda na to, że wraz z aktualizacją lub jeszcze przed nią pojawi się zwiastun wielkich zmian. Poinformował o tym producent Graham Nardone, na swoim Simowym profilu w serwisie społecznościowym Twitter, dodając także zdjęcie.

Zdjęcie pokazuje nam jednego z pracowników zajmujących się nowym Czwórkowym wideo. Widać, szykuje się na prawdę porządne wideo. Poza tym, wiadomo, że „sprawdzanie wideo” to przykrywka dla nowego zdjęcia z użyciem basenów. W końcu, producenci jakoś muszą podsycić atmosferę. ;)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!