Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Blog The Sims 4: „Twój poradnik dzielenia i łączenia rodzin”!

sims4-7

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest zaproszony członek społeczności The Sims – Jovan.

Być może zauważyliście, że nie można przeprowadzać Simów z użyciem telefonu, jak to było możliwe w The Sims 3.

W The Sims 4 opcja Zarządzaj rodzinami udostępnia wszystko, co potrzebne, by personalizować Simów, którzy już się wprowadzili albo mają się wprowadzić do dowolnego świata.

Aby otworzyć menu Zarządzaj rodzinami, otwórz podgląd mapy i znajdź ikonę Zarządzaj rodzinami w prawym górnym rogu. Na tym panelu znajdziesz całą swoją rodzinę, Simów, którymi już grałeś/aś, a nawet Simów, którymi nigdy nie grałeś/aś.

 

Kliknij rodzinę, którą chcesz edytować. Pojawi się panel informacji o tej rodzinie. W prawym dolnym rogu widoczne będą 4 opcje: Edytuj rodzinę w Stwórz Sima, Przenieś rodzinę na parcelę, Przenieś Simów między rodzinami oraz Usuń rodzinę. Potrzebna będzie opcja Przenieś Simów między rodzinami (ikona z dwiema strzałkami skierowanymi w przeciwne strony).

Z tego panelu opcji możesz wyprowadzić Simów z rodziny albo wprowadzać Simów z innych rodzin. Możesz także zakładać całkiem nowe rodziny, klikając Sima po lewej stronie i wybierając „Stwórz nową rodzinę” (ikona z Simem stojącym obok plusa).

 

Jest także opcja wyprowadzenie całej rodziny i połączenia ją z inną. Gdy przeniesiesz wszystkich Simów z lewej strony na prawą, pojawi się pytanie, czy chcesz sprzedać meble rodziny z lewej strony, czy przenieść je do połączonej rodziny. To zależy tylko od Ciebie!

I proszę, to był krótki poradnik łączenia i dzielenia rodzin. Bawcie się dobrze, twórzcie i radosnego simowania!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!