Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Blog The Sims 4: „Zapraszamy na imprezę na basenie!”

 sims4-5

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest producentka z zespołu The Sims Studio – SimGuruShannon czyli Shannon Copur.

Hej, Simomaniacy!

Grałam moją rodziną Simów – Amandą i Ty’em Page’ami oraz Marcusem Lundy (bratem Amandy), gdy zauważyłam, że Ty ma kaprys, by kupić basen. On uwielbia otwartą przestrzeń, więc dodanie do domu basenu wydawało się zupełnie naturalne! Oto fragment ich historii.

Ponieważ jestem wielką zwolenniczką używania klawiatury, wcisnęłam F3, aby szybko włączyć sekcję „Baseny” w trybie budowania. Następnie kliknęłam przycisk basenów, by zacząć planowanie pływalni. Po zbudowaniu kilku fontann i posadzeniu roślin do ozdoby domu nie miałam zbyt wiele miejsca na poziomie gruntu, ale dodanie basenu na dachu było całkowicie wykonalne!

Zanim Amanda i Ty mogli wskoczyć do wody, potrzebowali odpowiednich strojów kąpielowych. Przeszłam do aplikacji Stwórz Sima, by wybrać stroje, od kompletów bikini lub jednoczęściowych kostiumów dla Amandy, po spodenki kąpielowe (dłuższe i krótsze) dla Ty’ego. Znalazłam to, czego szukałam…

Gdy nadszedł czas, by pokazać najnowszy dodatek do ich domu, Ty zaprosił na świętowanie rodzinę i znajomych. Siostrzeńcy, kuzynki, ciotki i dobrzy przyjaciele – zjawili się wszyscy, włącznie z Marcusem… ponurym i zadzierającym nosa jak zawsze.

Ty uwielbia jedzenie i pomyślał, że pełny brzuch pozwoli Marcusowi otrząsnąć się z mrocznych myśli, zatem zaczął grillować hot-dogi dla całej zbieraniny. Nie poszło to zbyt dobrze. Marcus „pomagał” przy grillu i nagle stanął w ogniu! Na szczęście dla niego w pobliżu był basen. Wskoczył do wody, która szybko ugasiła płomienie, jednak Marcus nie uniknął dość nieprzyjemnego osmalenia.

Impreza była skończona, ale zachwyt Ty’a i Amandy dla basenów nie zmalał. To był dobry moment, by dodać więcej basenów! Kolejna pływalnia powstała na pierwszym piętrze, ponieważ to miejsce wydawało się odpowiednie. Natomiast frontowa fontanna została przekształcona w wykopany w gruncie basen dla rodziny – to był strzał w dziesiątkę!

To byłby koniec opowieści o basenach, ale historia nie będzie kompletna bez wzmianki o wypadku. Marcus pływał samotnie w basenie na dachu, gdy nagle stwierdził, że kilka ścian odcięło mu wyjście z wody. Rodzina wiedziała o tej planowanej przebudowie, ale najwyraźniej ktoś zapomniał powiedzieć Marcusowi. Nie mając drogi wyjścia, Marcus pływał, aż opadł z sił, a potem… Cóż, teraz jest duchem, który boi się wody, co całkiem pasuje Ty’emu, który może nareszcie spędzać czas na basenie tylko we dwoje z Amandą.

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitter, polubcie na Facebook i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - Blog The Sims 4: „Zapraszamy na imprezę na basenie!”

  • Joanna "KOOS"  napisał(a):

    ;)
    Pozdrawiam!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!