Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Blogowy wpis: „Top 10 wskazówek do budowy basenów”!

sims4-3

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest producent z zespołu The Sims Studio – SimGuru Steph

Cześć, Simomaniacy!

Mam nadzieję, że do tej pory słyszeliście już o publikacji BASENÓW i mieliście okazję dać nura do wody w grze. Jeśli nie, naprawdę zachęcam, by zalogować się na Origin, zaktualizować grę The Sims 4 i zobaczyć baseny na własne oczy. Przekonacie się, że na odkrycie czeka wiele fantastycznych rzeczy, od całkiem nowej kategorii „Do pływania” w aplikacji Stwórz Sima, po wszechstronne opcje w trybie budowania i zabawne interakcje Simów – takie jak moja ulubiona: możliwość ochlapania Simów siedzących na brzegu basenu!

Jednakże, jako producentka trybu budowania, pomyślałam, że naprawdę warto przekazać Wam kilka z moich ulubionych wskazówek dotyczących tworzenia fantastycznie wyglądających basenów. Mam nadzieję, że okażą się przydatne!!

10 wskazówek SimGuruSteph

1.) Baseny możesz budować na poziomie gruntu oraz na różnych piętrach. Aby zbudować basen na piętrze, po prostu wybierz kształt basenu i umieść go w istniejącym pokoju. 

2.) Podobnie jak w przypadku budowy pokoju, po umieszczeniu i wybraniu basenu możesz użyć STRZAŁEK POZIOMYCH, aby zmieniać jego rozmiary, STRZAŁEK ZAKRZYWIONYCH, by go obracać oraz przycisku z WIELOMA STRZAŁKAMI, by go przesunąć. 

3.) Jeśli budujesz baseny na poziomie gruntu, nie zapomnij dodać ścieżki, aby Twoi Simowie mogli się do nich dostać.

4.) Możesz dodać fundament do basenów na piętrze. Usuwając ściany, możesz stworzyć basen wznoszący się nieco wyżej nad terenem! 

5.) Używając narzędzia basenów, przytrzymaj CONTROL, aby szybko usuwać baseny. Zauważ, że trzymając CONTROL na basenach terenowych, możesz z łatwością usuwać części basenu, a nawet utworzyć wyspę.

6.) Chcesz zmienić głębokość swojego basenu? To żaden problem – wybierz basen i w menu kontekstowym dokonaj wyboru spośród trzech głębokości. 

7.) Możesz budować przeszklone baseny, po prostu dodając okna do dowolnego basenu na piętrze. W ten sposób uzyskasz wrażenie przepychu i otrzymasz pięknie podświetlony basen w swoim domu. 

8.) Umieść w basenie lampy i stwórz odpowiedni nastrój, dostosowując natężenie i kolor światła.

9.) Gdy Twój basen jest gotowy, nie zapomnij dodać akcentów z kategorii „Obiekty do basenu” oraz innych obiektów dekoracyjnych, które uzupełnią wygląd basenu. Bar w basenie, drzewa lub lampy ogrodowe jeszcze bardziej upiększą miejsce, z którego będą korzystali Twoi Simowie.  Nie zapomnij o gnomicy basenowej, o ile jeszcze nie udało Ci się jej znaleźć.

10.) Możesz opublikować swój basen albo cały dom z basenami w Galerii! 

Gdy skończycie budować baseny w swoim domu, podzielcie się nimi ze mną (@SimGuruSteph). Z wielką chęcią obejrzę wszystkie Wasze dzieła. 

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!