Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Hurra! W The Sims 4 nareszcie są baseny! + ZWIASTUN!

sims4-1

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest producentki z zespołu The Sims Studio – Shannon Copur oraz Nicole Rauschnot.

Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, że właśnie wydaliśmy nową, darmową aktualizację do The Sims 4. Zapraszamy do popływania jeszcze dzisiaj! BASENY!!! O RANY!!! ☺

Jedną z rzeczy, które szczególnie mnie ekscytuje w związku z basenami w The Sims 4, jest nowy sposób budowania. Już od miesięcy opowiadamy Wam o trybie budowania i o tym, jak łatwo jest tworzyć domy. Cała ta wspaniała technologia została teraz zastosowana do basenów, sprawiając, że budowa basenu jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.


Po pierwsze, jest możliwość budowania basenów pod kątem! Wielu z Was o to prosiło, więc cieszymy się, że będziecie to mogli robić po zaktualizowaniu The Sims 4.

Zawsze marzyłam, by móc odtwarzać te niesamowicie wyglądające baseny, jakie często ogląda się w ekskluzywnych kurortach. Teraz gracze mogą umieszczać okna na ścianach basenów, tworząc pozornie nieskończone, podwodne ustronia dla swoich Simów. Dodaliśmy także możliwość dostosowania głębokości basenów przez wybór ustawienia wysokości ścian.

Baseny na dachach! Tak, teraz w The Sims 4 możecie budować baseny na parterze, na piętrze, a nawet na dachu!

Spójrzcie na ten niesamowity basen na dachu, który stworzyliśmy w studio:

Ale co z Waszymi Simami? Potrzebują świetnych strojów kąpielowych. Obejrzyjcie nową kolekcję kąpielową w aplikacji Stwórz Sima! Możecie łączyć i dopasowywać elementy strojów kąpielowych albo wypróbować polecane style „kąpielowe”, reprezentujące współczesne, najmodniejsze trendy. Teraz Simowie mogą dać nura do wody, przebrani jak należy.

Twoi Simowie nie muszą pływać. Mogą siedzieć na skraju basenu i gawędzić z innymi Simami, którzy znajdują się w basenie albo przytulać się do kochanej osoby. Osoby, które obserwują kąpiących się, muszą uważać – mogą zostać ochlapane przez innych Simów w basenie. Miejcie oko na tego rozgniewanego Sima, który próbuje ostudzić emocje, pływając w tę i we w tę.

Oczywiście, baseny nie byłyby basenami bez nowego rodzaju śmierci. Tak jest, powraca nasza stara faworytka, śmierć przez utonięcie! Jak się przekonacie, powstałe w ten sposób duchy boją się wody nieco bardziej niż wcześniej. ☺

Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek, jakie czekają wraz z tą aktualizacją (bo jest ich więcej!), więc zostawię Was, żebyście sami bawili się basenami w prawdziwym stylu The Sims 4. Jeśli chcecie podejrzeć, co wnosi ta aktualizacja gry, przeczytajcie nasze uwagi o aktualizacji tutaj. Aby pobrać aktualizację, wystarczy zalogować się na Origin* i uruchomić The Sims 4.

Bardzo proszę, podzielcie się ze mną stworzonymi przez siebie basenami w Galerii i na Twitterze (@SimGuruShannon). 

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*Zalecamy włączenie w opcjach „aktualizacji automatycznej” .

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!