Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kariera „Biznesmena” i „Atletyczna” nadchodzą do The Sims 4!

sims4-2

Jeszcze w październiku, kiedy pojawiła się pierwsza ważna i darmowa aktualizacja do gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów – producenci zapowiedzieli kolejne dodatkowe aktualizacje dodające do gry nowe funkcje. I jeżeli w październiku mieliśmy duchy, teraz w listopadzie baseny to w grudniu nadchodzą nowe kariery dla naszych Simów!

Znany nam już internetowy serwis o grach wideo – Kotaku, rozmawiał z producentem gry – Rayanem Vaughanem – o obecnej aktualizacji która dodała nam baseny, ale jeszcze pod koniec artykułu autor wspomina słowa producenta, który opowiada nam o nadchodzącej grudniowej aktualizacji.

Vughan powiedział mi, że będą dwie nowe ścieżki kariery zawodowej dodane do gry, „Biznesowa” i „Atletyczna”. Podobnie jak w przypadku obecnych karier, i te będą oferowały dwie ścieżki rozwoju kariery. „Zarządzanie” oraz „Inwestor” dla kariery „Biznesowej” oraz „Kulturysta” i „Profesjonalny atleta” dla kariery „Atletycznej”.

Nie wiadomo, czy tylko te dwie kariery się pojawią czy będzie ich więcej. Podejrzewam, że jak na aktualizację do gry to doczekamy się tylko tych dwóch karier. Więcej dodatkowych zawodów dla Simów pojawiać będzie się w dodatkach dla gry.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!