Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowa aktualizacja gry The Sims 4! JUŻ SĄ BASENY!

sims4-7

Mamy listopad, mamy dokładnie 2 miesiące po premierze gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów i mamy w końcu BASENY! Wraz z dniem premiery zdecydowanie ich zabrakło podobnie jak duchów, które zdążyły już pojawić się wcześniej. Baseny wraz z nowymi funkcjami jak np. regulacja głębokości, możliwość siadania na krawędzi czy śmierć przez utonięcie dodawane są wraz z nową, szóstą i darmową aktualizacją do gry The Sims 4.

◊ Pełną listę zmian z aktualizacji przygotowała dla nas zasłużona polska redaktorka shante, specjalnie dla polskiego Simowego serwisu DOTsim.

Witajcie, Simopływacy!

Nadeszła pora na pływanie! Listopad, słoneczko, pływanie, pluskanie, ciepło sło… cóż, przynajmniej dla niektórych graczy na świecie. W każdym razie – baseny przybyły! I Wasi Simowie są gotowi, by do nich wskoczyć i się popluskać!

 • Zajrzyj do aplikacji Stwórz Sima i wybierz kostium kąpielowy!
 • Wybierz spośród Gotowych stylów, aby szybko przebrać swojego Sima; możesz też sam dobrać idealne bikini jedno- lub dwuczęściowe, kąpielówki lub slipki!
 • Zakończ swoje dzieło, dodając kapelusz, jakieś sandały i odrobinę kremu z filtrem wzdłuż nosa i możesz ruszać dalej!
 • Zbuduj własny basen, przechodząc do trybu budowania i klikając nową ikonę basenu.
 • Możesz postawić gotowe bryły basenów (trójkątne, kwadratowe, pod kątem lub ośmiokątne) lub wybrać Narzędzie basenów i zaprojektować własny.
 • Baseny mogą być postawione na każdym piętrze domu bądź lokalu.
 • Udekoruj i wzbogać baseny o lampy basenowe, zamontuj drabinkę, dostosuj wzory ścian i podłogi, a następnie dorzucić kilka kalkomanii lub dodaj okna dla iście akwariowego efektu!
 • Simowie mogą teraz cieszyć się przyjemnościami, jakie niesie Twój nowo zbudowany basen; może to być rozmawianie z innymi, jednoczenie maczając stopy w wodzie, ochlapywanie dzieci czy też gaszenie ognia, po tym jak zdenerwowany duch, który zmarł na skutek tragicznego wypadku podczas grillowania przy basenie, podpalił naszego Sima.
 • Uważaj na Simów głodnych i zmęczonych – zbyt dużo czasu w basenie może być dla nich śmiertelne w skutkach. Kosiarz chętnie wysłucha Twoich błagań, choć nie zawsze będzie czuł się do tego zobowiązany.

Zbuduj swój wymarzony dom (z basenem) lub zajrzyj do Galerii, by przejrzeć cudowne projekty innych Simomaniaków i spędzaj czas ze swoimi Simami nad basenem!

Oprócz wprowadzenia basenów poprzez tę aktualizację, spędziliśmy również czas na naprawianiu pewnych błędów, niezmiennie starając się ulepszać grę.

Nasi gracze bardzo przyczynili się do wyśledzenia błędu z małymi oczami i szeroką szczęką, który pojawiał się u niektórych Simów przy zmianie wieku zarówno w trybie życia, jak i aplikacji Stwórz Sima. Pracując ze społecznością oraz naszym zespołem od kontroli jakości, poprawiliśmy błąd, przez który Sim zmieniający swoją grupę wiekową otrzymywał pomniejszone oczy i poszerzoną szczękę. Drobne zmiany w wyglądzie starzejącego się Sima są celowe, lecz ulepszenia, jakie zastosowaliśmy uprzednio nie działały tak, jak tego oczekiwaliśmy. Dziękujemy raz jeszcze za cierpliwość i staranność podczas pomocy w rozwiązaniu tego problemu.

Pełne tłumaczenie listy zmian z aktualizacji znajdziecie pod tym linkiem, gdzie serdecznie Was zapraszam. Znajdują się tam informacje o zmianach w wydajności, ulepszeniach, grafice i trybie budowania.

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Nowa aktualizacja gry The Sims 4! JUŻ SĄ BASENY!

 • SeBa  napisał(a):

  O tak XD

 • Rosie  napisał(a):

  W porównaniu z basenami z S3 to ta aktualizacja(animacje, wygląd wody, wygląd sima w wodzie) jest dosyć kiepska. Szkoda.

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Grafika w The Sims 4 i tak jest zupełnie inna niż w The Sims 3. A robienie basenów „na pośpiech”, jest głównym powodem niedopracowania.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!