Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

SimCity Kompletna Edycja już do kupienia w Origin!

simcity-7

Czas sobie troszkę przypomnieć o najnowszej generacji Simowego symulatora budowy i zarządzania miast – SimCity. Firma Electronic Arts przygotowała mały pakiet reanimacyjny, który z pewnością ma ponownie zwrócić uwagę na ten tytuł. Ci, którzy od początku premiery nie zdecydowali się na zakup gry może zrobią to teraz. Specjalne wydanie „SimCity Kompletna Edycja” zawiera wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia do gry.

Gra podstawowa SimCity, dodatek „Miasta Przyszłości” oraz wszystkie zestawy DLC dostępne są do kupienia w jednym komplecie, już za jedyne 129,00 złotych tylko i wyłącznie w sklepie internetowym Origin, którym właścicielem jest firma Electronic Arts.

Kupując to wydanie zdecydowanie oszczędzamy grube, grube pieniądze. Sama gra podstawowa to już 89,00 złotych. Dodatek to 69,90 złotych. Ulepszenie do Cyfrowej Edycji Specjalnej to 20,00 złotych. Płatny pakiet Sterowce to 9,99 złotych. Razem mamy prawie 189 złotych, czyli przepłacamy 60 złotych.

Aby przejść do oferty, wystarczy kliknąć w powyższy obrazek.

Ciekawe tylko, czy ktoś jeszcze w ogóle gra w tę grę tyle samo co kiedyś. Ja już w ogóle nie gram w SimCity. Niestety, ale tereny pod budowę miast są zdecydowanie za małe…

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - SimCity Kompletna Edycja już do kupienia w Origin!

  • Sebastian  napisał(a):

    Oby nie zabijali tej fajnej gry.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!