Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zbliża się „Edytor Światów” do gry The Sims 4!

sims4-4

Chyba większość z fanów Simów a na pewno zdecydowana większość, która odwiedza THE SIMS TIMES zna jednego z najlepszych moderów w naszej Simowej społeczności – Zerbu. Doświadczony twórca bardzo zaawansowanych modyfikacji znalazł w plikach gry informację, że producenci zdecydowanie przygotowują się do wydania specjalnego narzędzia do edycji a być może i do tworzenia światów do gry The Sims 4!

O wielkim odkryciu poinformował nas serwis Sims Community, który przypomina także kilka innych wcześniejszych odkryć w tym temacie.

Zacznijmy może od znaleziska Zerbu. W kodzie, który jak dobrze widzę odpowiada za wyświetlanie komunikatów znajduje się sentencja „satus.info(‚Successful client connect in World Builder mode.’)” która oznacza „informacja(dop.red: -dotycząca statusu operacji).statusu(‚Udane połączenie klienta z Trybem Edytora Światów.’)„.

Do tego, serwis SimsCommunity w październiku dzięki programowi Sim4PE znalazł w plikach gry obrazki-przyciski, przeznaczone właśnie dla tego trybu.

Pierwszy obrazek zdecydowanie odnosi się do wczytania zapisanego projektu, a drugi do jego usunięcia lub przywrócenia do stanu początkowego. Uważam, że te obrazki-przyciski zaimplementowane będą w interfejs gry. Być może tryb ten będzie wbudowany bezpośrednio właśnie w grę?

W tym wszystkim najlepsze jest to, że sami producenci – a dokładniej producentka SimGuruZera – zapytała na oficjalnym forum gry, co chcielibyśmy zobaczyć w takim narzędziu jak miałoby działać i jakie miałoby oferować funkcje.

Powiedz nam, jakimi funkcjami najbardziej chcesz zmienić Świat. Mamy pomysły, mamy zobowiązania, ale chcemy usłyszeć od ciebie co od razu przychodzi ci na myśl. Co możemy zrobić, aby pomóc Ci stworzyć najlepszy Świat w The Sims 4 w historii?

Ciekawe tylko kiedy producenci zapowiedzą oficjalnie takie narzędzie i kiedy w końcu ono się pojawi w naszych grach. Przewiduję, że po grudniowej aktualizacji nareszcie się czegoś dowiemy. ;)

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Zbliża się „Edytor Światów” do gry The Sims 4!

 • ktosiek999  napisał(a):

  HEJ:)przepraszam, że tu pytam, ale widziałam,że na forum od sierpnia nikt się nie odzywał. Mam pytanie. Planuję kupić TS 4 i zastanawiam się czy za jakiś czas będą wersje płytowe (ewentualnie cyfrowe) z poprawionymi błędami, które są teraz aktualizowane czy mimo wszystko gra zawsze będzie sprzedawana w tej „roboczej” wersji a wszystkie błędy będzie się korygowało aktualizacjami?

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Takie rozwiązanie było nam znane z grą The Sims 3, gdzie wydanie zawierające najnowsze aktualizacje nazywane było „Refresh”. W przypadku gry The Sims 4 nie wiadomo, czy takie coś będzie wydane.

   Pamiętaj jednak, że gra mimo tego czy jest wersją płytową czy cyfrową, zawsze będzie się aktualizowała automatycznie do najnowszej wersji.

 • RoksiArtPl  napisał(a):

  Mam Nadzieję, że takie coś dodadzą :) Miło by było samemu tworzyć światy i się nimi bawić. Zawsze to coś nowego, ale najlepiej by było gdyby zrobili tak jak w the sims 2 czyli wbudowane w grę.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!