Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

#2 Porcja ciekawostek i informacji nt. „Ucieczki w plener”!

ucieczka_w_plener_2

Za pierwszym razem, sporą ilością ciekawostek i informacji podzielił się z nami producent Grant Rodiek. Tym razem przyszedł czas na kolejną osobę ze Studia The Sims – producentkę Sarah Holding, czyli SimGuruSarah. Ponownie, za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter podzieliła się z fanami kilkoma wpisami na temat pierwszego pakietu rozgrywki do gry The Sims 4 – „Ucieczka w plener”!

I tak samo jak za poprzednim razem, wyłapałem dla Was najciekawsze ciekawostki i informacje i przetłumaczyłem je poniżej. Zobaczcie!

Ciekawostki i informacje o „Ucieczce w plener”:

Okolica „Granitowe Kaskady” jest miastem wakacyjnym. Simowie wybierają się tam tylko na urlop. Nie mogą tam zamieszkać (poprzez rozpoczęcie nowej gry, wyprowadzkę), ale mogą przedłużać swój urlop nieskończenie.

Wszystkie obiekty kempingowe znajdujące się w „Granitowych Kaskadach” możemy przenieść do zwykłego miasta. Znajdują się one w Trybie Budowania.

W mieście znajduje się wiele wodospadów. Niektóre są tylko tłem, niektóre są dostępne dla Simów.

W mieście znajduje się wielki posąg maskotki „Granitowych Kaskad” (widoczny na podglądzie mapy). Jest to rogaty zając o imieniu Stanley Jackalope.

Rogaty zając Stanley jest patronem pola kempingowego.

Jak na razie to tyle ciekawostek, jakimi podzieliła się z nami producentka Sarah. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie poznamy ich więcej. Ciekawe tylko, co producentka miała na myśli mówiąc, że nasz urlop możemy przedłużać w nieskończoność. Czy będzie to miało jakieś stałe konsekwencje?

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - #2 Porcja ciekawostek i informacji nt. „Ucieczki w plener”!

  • Ok  napisał(a):

    Świetne! Na pewno kupię!! Ten pakiet jest cudowny!!!!!!!! Muszę to mieć? Kiedy premiera!?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!