Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Aktualizacja gry SimCity: Przenieś miasto On-line do Off-line!

simcity-1

Ta gra na pewno odchodzi w zapomnienie, a dlaczego? Ponieważ producenci oficjalnie nie chcą nam dać możliwości budowy miast na dużo większych obszarach, zbywają nas tym, że silnik gry – GlassBox – na to nie pozwala. A przecież, wolni twórcy modyfikacji stworzyli mod, który pozwala nam na budowę poza granicami miast zachowując przy tym wszystkie funkcje gry oprócz gry wieloosobowej przez internet.

Już dawno SimCity nie spotkało się z większym wsparciem. Na pewno producenci odchodzą od tego projektu, nie interesują się nim jak dawniej. Stracili wsparcie fanów po wielkich wpadkach. Teraz, po cichu bez większych zapowiedzi i informacji pojawiła się mała aktualizacja, która może być zapowiedzią czegoś większego.

◊ Zmiany w najnowszej aktualizacji dla SimCity:

– Możliwość przeniesienia miasta z Trybu wieloosobowego do Trybu pojedynczego gracza, poprzez Menu główne i wybór rozgrywanych miast/regionów.

Aktualizacja jest już gotowa do pobrania, wystarczy, że uruchomicie grę.

Tak jak inni ja również uważam, że ta aktualizacja jest przygotowaniem do czegoś większego. Przecież gra straciła wielu wiernych graczy, straciła większe wsparcie od producentów. Po co nadal utrzymywać darmowe serwery? Najlepiej je wyłączyć, dając graczom możliwość przeniesienia miast do Trybu pojedynczego gracza. Nie zdziwcie się, jeżeli pewnego dnia firma Electronic Arts wyłączy serwery SimCity i będziecie zdani na grę sam na sam.

 

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - Aktualizacja gry SimCity: Przenieś miasto On-line do Off-line!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!