Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

BLOG: „Prezentujemy Simomaniaka: Sara De Moor”!

sims4-5

UWAGA! Jest to wpis z oficjalnego bloga na stronie www.TheSims.com, jego autorem jest jedna z producentek zespołu The Sims Studio – SimGuruZera.

Nasi fani są niesamowicie kreatywni i pełni pasji! W drugiej odsłonie cyklu Prezentujemy Simomaniaka przedstawiamy niezwykle inspirującą konstruktorkę – Sarę De Moor.

• Kiedy zaczęłaś simowanie i która gra The Sims była Twoją pierwszą?
Gdy zaczęłam simowanie, oryginalne The Sims istniało już od jakiegoś czasu. Początkowo myślałam, że gra jest zepsuta, bo Simowie tak dziwnie mówili. Mimo że zmieniałam język gry na angielski i holenderski, Simowie wciąż rozmawiali w jakimś skandynawskim języku. Tak mi się wtedy wydawało. Dopiero później dowiedziałam się, że to był Simlish! Naprawdę wzięłam się za grę od The Sims 2.

• Jaka jest Twoja ulubiona, nowa funkcja w The Sims 4?
Skoro muszę jakąś wybrać, powiedziałabym, że to kod „powiększania”. Daje mnóstwo radochy! Małe roślinki stołowe zmieniają się w pełnowymiarowe, wielkie rośliny donicowe, którymi można ozdobić wejście do domu. Większe obrazy tworzą dramatyczny efekt na ścianach. Możliwości są nieograniczone! Drugim moim wyborem, zaraz po pierwszym, jest możliwość umieszczania obiektów naściennych i okien w dowolnym miejscu na ścianach. I wreszcie, możliwość tworzenia różnokolorowego dachu na tej samej parceli! Dzięki tym możliwościom ludzie stworzyli naprawdę inspirujące rzeczy.

• Jak spędzasz większość czasu, gdy simujesz?
Większość czasu spędzam w trybie budowania. Dla mnie to jak zabawa klockami Lego, ale bez bałaganu i ryzyka nadepnięcia na zapodziany klocek! Ledwo ślizgam się po powierzchni wszystkiego, co jest możliwe za pomocą dostępnych narzędzi. To długa podróż i bardzo się cieszę, że moja dopiero się zaczęła!

• Z którego z własnych dzieł w The Sims 4 jesteś najbardziej dumna i dlaczego?
To będzie chyba posiadłość Stepford. Uwielbiam współczesną, filmową adaptację tej powieści. Ten dom ma tak wspaniały i luksusowy styl. Wszędzie widać kwiaty i pastelowe kolory. Nie mogłam się powstrzymać przed rozpoczęciem tej budowy!

Drugi będzie bar „Fifties”. Inspiracją dla niego był bar „Double R Diner” z telewizyjnego serialu „Twin Peaks”. Czerpię wiele inspiracji z filmów, seriali oraz innych gier. Gra Dragon Age była inspiracją dla wielu moich budynków w The Sims 3, a teraz także w The Sims 4!

• Jakiej porady udzieliłabyś nowym simomaniakom/budowniczym?

To zapewne najczęściej udzielana porada, ale jest na tyle słuszna, że po prostu muszę ją powtórzyć. Bawcie się dobrze!

Więcej dzieł Sary znajdziecie pod nickiem sarademoor w Galerii, którą możecie otworzyć w grze albo na stronie TheSims.com.

Czy tworzysz coś fajnego do The Sims 4? Pokaż nam to, używając etykietki #SimSpotlight. Być może to Ciebie zaprezentujemy w jednym z następnych odcinków!

Utrzymuj z nami kontakt: śledź nas na Twitterze, polub na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!