Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dwa pierwsze zdjęcia z „Ucieczki w plener” do gry The Sims 4!

ucieczka_w_plener_2

„Ucieczka w plener” to nic innego, jak pierwszy pakiet rozgrywki do gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów. Po wielu latach, do serii gier The Sims producenci zdecydowali się wprowadzić zupełnie nową formę rozszerzeń! Po dodatkach były pakiety akcesoriów, teraz po pakietach akcesoriów będą pakiety rozgrywki! Po czasie wielkiej tajemnicy wszystko się wyjaśniło z nową aktualizacją do gry. Na razie możemy rzucić okiem na dwa pierwsze zdjęcia z pakietu, a już jutro możemy spodziewać się zapowiedzi!

„Ucieczka w plener” doda do gry wiele nowych obiektów, wiele nowych funkcji i opcji oraz co najważniejsze – dodatkowe miasto „Granitowe Kaskady”, które będzie działać jak okolica wakacyjna!

Cena pakietu wg prognozowań na podstawie amerykańskich cen to ok 69,99 złotych. Oby był tańszy, bo tyle pieniędzy to za kilka opcji to zdecydowanie za dużo. Szkoda także, że nowa okolica będzie tylko dostępna na urlopy Simów, a nie do stałego zamieszkania.

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - Dwa pierwsze zdjęcia z „Ucieczki w plener” do gry The Sims 4!

  • Glubok  napisał(a):

    Spokojnie, ktoś na pewno wykombinuje mod/kod na zamieszkanie w tej okolicy :P

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!