Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

#1 Porcja ciekawostek i informacji nt. „Ucieczki w plener”!

ucieczka_w_plener_3

Dopiero co pakiet został zapowiedziany, a pozostało tylko kilka tygodni do jego premiery. Na pewno tak bardzo się cieszycie jak ja, ponieważ pakiet rozgrywki pt. „Ucieczka w plener” do gry The Sims 4 jest całkiem nową, jeszcze bliżej nieodkrytą formą rozszerzenia gry. Poza tym, że ten pakiet dodaje do gry wiele nowych ubrań, akcesoriów dla Simów, wiele nowych obiektów, funkcji i opcji, dodaje także zupełnie nową okolicę „Granitowe Kaskady”, która umożliwia Simom wyjazd na urlop!

Czas, by poznać trochę bliżej ten pakiet rozgrywki. Umożliwia nam to producent Grant Rodiek, znany nam jako SimGuruGrant. Na swoim Simowym profilu w serwisie społecznościowym Twitter podzielił się z fanami mnóstwem wpisów na temat „Ucieczki w plener”. Wybrałem dla Was najlepsze i przetłumaczyłem je poniżej. :)

Ciekawostki i informacje o „Ucieczce w plener”:

Pakiety rozgrywki mają MNÓSTWO nowych opcji rozgrywki, nowych obiektów i nowych ciuchów – za takie same ceny jak pakiety akcesoriów do The Sims 3. Niestety, nie wiadomo(!) jak ma się to do cen w naszym kraju.

Pakiet rozgrywki będzie do kupienia tylko w formie cyfrowej (do pobrania). Producent nie określił, czy tylko wyłącznie w Origin.

Pakiet jest jedynie w wersji cyfrowej dlatego, że producenci chcą nam dać wiele, za mniej. Obniża to koszt produkcji.

Pakiety akcesoriów są małe, pakiety rozgrywki są średnie, dodatki są duże. Dlatego nie mylmy tego pakietu z akcesoriami lub dodatkiem, a tym bardziej z aktualizacją.

Producent nie chce komentować sprawy, czy pakiety rozgrywki zastąpią pakiety akcesoriów. Ja osobiście podejrzewam, że nie.

W grze pojawi się niedźwiedź. Więcej informacji w następnym wpisie.

Premiera pakietu odbędzie się w styczniu!

Producenci mają rok na planowanie zawartości danego pakietu.

Nie możemy w każdym z pakietów oczekiwać nowych światów. W innych możemy spodziewać się nowych cech, umiejętności itd.

Ulubioną rzeczą producenta w „Granitowych Kaskadach” jest cała masa tajemnic.

Producenci chcieliby publikować nowe rozszerzenia co 3 miesiące.

Grant Rodiek w zespole The Sims Studio pracuje nad Galerią, pakietami rozgrywki i pakietami akcesoriów do gry The Sims 4.

Zobaczymy, czym jeszcze producenci nas zaskoczą w tym pakiecie. Jak mówi Grant, warto w każdym pakiecie rozgrywki spodziewać się czegoś innego – nie tylko za każdym razem światów. A jeżeli i polski oddział firmy Electronic Arts przyjmie stosunek ceny pakietu rozgrywki do pakietów akcesoriów z gry The Sims 3, to polska cena powinna wynosić ok 39,99 złotych. Zdecydowanie lepiej niż 19,99 dolarów w przeliczeniu na złotówki – ok 69,99 złotych. Wtedy byłbym skłonny kupić pakiet, gdyby kosztował niecałe 40zł. :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!