Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowa aktualizacja z karierami już w przyszłym tygodniu!

sims4-1

Prognozowana przez mnie, wyliczona data poprzez średnią poprzednich dat premiery ważnych aktualizacji niestety się nie sprawdziła. W okresie od 1 do 5 grudnia nie pojawiła się jedna z ważniejszych aktualizacji do gry The Sims 4, czwartej najnowszej generacji Simów. Nowa aktualizacja do gry wprowadza dwie nowe kariery – Biznesową i Atletyczną, które oferują dwie ścieżki rozwoju, dodatkowo dostaniemy kilka nowych obiektów i świąteczny sweter dla Simów.

No dobrze, ale kiedy w końcu ta aktualizacja? Dzięki spostrzegawczemu zagranicznemu Simowemu serwisowi SimsVIP poznaliśmy bardzo dokładną datę, która połowicznie została potwierdzona przez producentów. Zobaczcie o co chodzi!

Najpierw redaktorzy z SimsVIP zauważyli, że w ofercie zagranicznego sklepu internetowego Amazon pojawiły się rozpiski ważnych aktualizacji, które dodawały do gry nowe funkcje. W nich m.in. 16 grudnia – jako data premiery nadchodzącej aktualizacji.

Później, na oficjalnym forum gry The Sims pojawił się wpis od producentów, dokładnie od producentki SimGuruBChick, która napisała, że najnowsza aktualizacja nie pojawi się w tym tygodniu, ale w następnym. Co ciekawe, nie chce zdradzać dokładnej daty ze względu na fakt, że jeszcze testują wszystkie opcje.

Jeszcze nam pozostało troszkę poczekać, natomiast teraz zapraszam Was do zapoznania się ze wspomnianą ofertą, która jest pod tym linkiem, oraz ze wspomnianym wpisem – pod tym linkiem.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - Nowa aktualizacja z karierami już w przyszłym tygodniu!

  • Sebastian  napisał(a):

    Czekam!…. :D

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!