Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowe zdjęcie z nadchodzącej aktualizacji! Kariera Biznesowa!

sims4-4

Pozostał jeszcze tydzień, niespełna tydzień (biorąc pod uwagę wcześniejsze podpowiedzi co do daty wydania) do premiery grudniowej aktualizacji najnowszej, czwartej generacji Simów – gry The Sims 4. Grudniowa aktualizacja jest już trzecią, która wprowadza do gry bardzo ważne opcje i funkcje. Po duchach i basenach, przyszedł czas na dwie nowe kariery – biznesową i atletyczną!

Na swoim Simowym profilu w serwisie społecznościowym Twitter producentka SimGuruLyndsay dodała nowe zdjęcie z gry tym razem z karierą biznesową. Na niej możemy zobaczyć coś bardzo ciekawego…

Widzicie tę kolorową postać? To Lamorożec! Legendarna postać! Ciekawe, do czego przysłuży się ten kostium dla Simów. I w końcu pokazali nam sweter świąteczny! Specjalny sweter wybrany przez fanów, który znajdzie się w grze wraz z nową aktualizacją.

Szkoda tylko, że producenci tak kolorowo przedstawiają kariery Simów a w rzeczywistości wychodzą oni z domu i znikają. Nie możemy podejrzeć ich w pracy… Chyba że, ta aktualizacja coś zmieni? Chociażby w przypadku tych dwóch karier?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!