Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowy zwiastun gry The Sims 4! Tworzysz. Kontrolujesz. Rządzisz!

sims4-2

Na oficjalnym kanale polskiej Simowej społeczności – simspolska w serwisie multimedialnym YouTube pojawił się nowy zwiastun gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów. Tym razem producenci skupiają się na bardzo ważnej rzeczy – na fanach! Tym samym pokazują nam, co możemy zrobić, bo tak na prawdę możemy wszystko, co tylko zechcemy! Zobaczcie!

Największą różnicą do poprzednich zwiastunów jest to, że nie jest on wykonany bezpośrednio w grze, ale w realistycznym świecie gdzie Simami są zwykli ludzie, tak samo jak gracze – są zwykłymi ludźmi, którzy rządzą tym, co widzą. Tworzymy. Kontrolujemy. RZĄDZIMY!

Zupełnie jak w grze The Sims 4! Możemy przeciągać całe ściany, możemy postawić wannę na środku biblioteki, możemy połączyć uczuciem wszystkich Simów. Ale coś tu nie pasuje… Przecież w grze nie mamy opcji zmiany kolorów tekstur, na dowolny. Opcja Stwórz Styl od początku była niedostępna w grze, ale czyżby producenci już nad nią pracowali?

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Nowy zwiastun gry The Sims 4! Tworzysz. Kontrolujesz. Rządzisz!

  • Sebastian  napisał(a):

    Nie ładny, najgorszy, taki…nie simsowy XD

  • SeBa  napisał(a):

    Ale ten jest feee XD

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!