Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pierwsza postać NPC w grze The Sims 4! A będzie to…

ucieczka_w_plener_1

Postaci NPC to już tradycja w grach The Sims. Pojawiały się one już nawet w pierwszej generacji, nawet w podstawowej grze! Towarzyszą nam one absolutnie od pierwszej gry spod znaku The Sims i tak nieprzerwanie czasami pojawiają się w nowych grach, ale z małą różnicą. Niestety, do tej pory w grze The Sims 4 zabrakło postaci NPC. Czas to zmienić! Wraz z pierwszym pakietem rozgrywki – „Ucieczka w plener” do gry zawita… niedźwiedź!

Postać NPC to postać niegrywalna, pojawiająca się w różnych grach. Taka postać odwiedza różne miejsca w grze. W przypadku gry The Sims pojawia się na parcelach domowych i publicznych. Simowie mogą wykonywać z nimi interakcje, ale nie mogą ich w zwyczajny sposób (bez kodów) dodać jej do rodziny. Gracz nie może tą postacią grać. Dlatego jest to postać niegrywalna.

W pakiecie rozgrywki „Ucieczka w plener” do gry dodany zostanie Niedźwiedź Psotnik (w dosłownym tłumaczeniu Niedźwiedź Oszust). Będzie on odwiedzać Simów wypoczywających na urlopie w „Granitowych Kaskadach” i będzie im robić przeróżne psoty.

Jak pisze producentka Sarah Holding, czyli SimGuruSarah na swoim Simowym profilu w serwisie społecznościowym Twitter, wszyscy możemy ubrać naszych Simów w strój misia, tylko, że on sam jedyny będzie spacerował po „Granitowych Kaskadach” i będzie powodował kłopoty.

Tego samego misia widzieliśmy już na pierwszym mini-zwiastunie, który pokazuję ponownie – powyżej.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!