Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pierwsze zdjęcie z nadchodzącej aktualizacji!

sims4-5

Mamy grudzień, miesiąc, w którym wszyscy wyczekujemy nie tylko Mikołajek, Bożego Narodzenia i góry prezentów. Na pewno większość z Was wyczekuje na jeszcze jedną bardzo ważną rzecz – na nową aktualizację do czwartej, najnowszej generacji Simów – gry The Sims 4. Grudniowa aktualizacja będzie następną, która doda nowe funkcje do gry. Dostaniemy dwie nowe kariery – Biznesową i Atletyczną. To właśnie tę drugą przedstawili producenci na zdjęciu.

Mówiąc producenci, mam na myśli producentkę Shannon Chopur, która w serwisie społecznościowym Twitter pokazała nam nowy obrazek z gry.

Na obrazku widać nowe obiekty, jakie dojdą do gry wraz z aktualizacją. Szkoda tylko, że nie mamy podglądu na to jak pracują nasi Simowie, byłoby to przyjemne urozmaicenie i jakże wielka nowość. Przykro, że producenci nawet odpłatnie nie chcą tego zrobić, a wolny Simowy moder zrobił to za darmo dla gry The Sims 3. Pamiętacie projekt Ultimate Careers autorstwa Zerbu?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!