Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Podpowiedź do pierwszego dodatku do The Sims 4!

sims4-7

Taylor Parks to nie tylko piękna aktorka filmowa znana nam np. z musicalu pt. „Lakier do włosów”, ale także aktorka głosowa w najnowszej, czwartej generacji Simów – grze The Sims 4. Ostatnio na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter pochwaliła się tym, że spędziła bardzo zabawny i ciekawy dzień w siedzibie firmy Electronic Arts. Okazało się, że aktorka spędziła czas przy pracy nad pierwszym wielkim dodatkiem do Czwórkowych Simów!

Przy okazji pojawił się standardowy schemat: wyciek – rozpoznanie – usunięcie. Po tym, kiedy aktorka umieściła post i fani go zauważyli, natychmiast został usunięty. Tekst Tweetow dostępny jest dzięki zagranicznemu Simowemu serwisowi SimsVIP.

Zabawny dzień przy grach EA, dotychczas… zostałam zamrożona, porwana przez kosmitów, wyprano mi mózg. No wiecie, normalny dzień w biurze… #TheSims4 #Taylormade

Swój post aktorka okrasiła hashtagiem The Sims 4 oraz Taylormade (co oznacza, że coś stworzyła, że miała w coś swój wkład). Z pewnością podsyciła tym atmosferę, hashtagi z pewnością nie były przypadkowe.

Po chwili aktorka dostała odpowiedź na swój post od James’a Derryl’a:

PRACA NAD DODATKIEM, czy nie?

A ona sama długo się nie zastanawiając odpowiedziała:

jasne!

Wielu fanów jak widzę skupia się na jednym – na „Czterech Porach Roku”. W tym dodatku do gry The Sims 4 pojawili się kosmici i mogli oni robić wiele rzeczy z Simami, a sami Simowie mogli zamarzać. Ja jednak uważam, że producenci aż tak szybko nie zdecydują się na wypuszczenie takiego dodatku jako pierwszego. Skłaniałbym się bardziej przy typowo kosmicznym dodatku, a może coś na wzór „Nie z Tego Świata”?

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Podpowiedź do pierwszego dodatku do The Sims 4!

 • jq  napisał(a):

  Szkoda, że nie zamieściliście tych wpisów w oryginale, bo widzę, że „tłumacz” nie do końca daje radę… niby wszystko rozumie, ale gorzej z przekazaniem ;)

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Staram się jak mogę, nie jestem specem z lingwistyki angielskiej. :C I przeważnie nie zamieszczam oryginalnych angielskich wypowiedzi/wpisów.

 • Sebastian  napisał(a):

  Wole 4PR niż NzTŚ bo nie lubię tego dodatku D:

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!