Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pożegnanie Incinatusa, czyli nowy artykuł na THE SIMS TIMES!

tst-2

W naszym życiu czasami przychodzi taki czas, że musimy pójść inną drogą i pozostawić to, co było kiedyś dla nas ważne. Tym razem przyszedł czas na znanego większości nam Incinatusa, swojego czasu Wilczura. Dawid jest świetnym redaktorem, wie co robi i wykonuje to świetnie. Kiedyś zajmował się nowinkami i artykułami. Przez ostatnie kilka lat opisywał co dzieje się na polskiej scenie Simowej, co dzieje się na Simowych stronach. Teraz, kiedy Dawid zdecydował się pójść inną drogą, ma dla nas jego ostatni i najważniejszy artykuł – jego osobiste ale nadal Simowe pożegnanie.

Artykuł pt. „Krótka historia” pojawił się tylko na dwóch wybranych serwisach – THE SIMS TIMES oraz na Sims True Life. Dawid opisuje w nim niektóre lata w historii gier The Sims, które kojarzą mu się z pewnymi wydarzeniami – nie tylko z premierami gier. Opisuje w nim swoje przeżycia z Simami, ze Simowymi stronami. Po prostu – podsumowuje swoje wszystkie świetnie spędzone lata przy Simach.

 „Cofnijmy się do 2004 roku, czasu kiedy jeszcze w planach nie było serwisu Nasza Klasa, obecnie nk.pl, rok w którym dopiero powstał Facebook (jednak w polskiej wersji pojawia się dopiero w 2008 roku), kiedy komunikacja między ludźmi wchodziła w sfery Gadu-Gadu, obecnie gg. Dla mnie zaś ten czas zarezerwowany był na zabawy na podwórku wraz z moimi znajomymi z osiedla, których było całe mnóstwo. To tam spędzałem najwięcej czasu, bo tylko tam dało się zrobić dużo więcej niż w grach komputerowych – w niektórych przypadkach do dzisiaj nie ma odpowiedników komputerowych. Wszelkie gry singleplayer i sieciowe nie są w stanie zastąpić tego co ja i moi znajomi mieliśmy 10 lat temu, wyobraźni oraz realnego kontaktu.”

Pełen artykuł (mam nadzieję, że już niedługo uzupełniony o zdjęcia) znajdziecie pod tym linkiem. Serdecznie zapraszam Was do lektury, bo nie tylko znajdziecie tam przemyślenia i przeżycia Dawida, ale także wypowiedzi niektórych Simowych redaktorów nt. ich przygód z grą The Sims. Poznacie tam także krótką historię Simowych stron, krótką historię ważnych wydarzeń.

Ja osobiście chciałem Ci podziękować, Dawid. Dałeś mi nie raz wiele do myślenia i nie raz wiele mnie nauczyłeś. Pokazałeś mi, jak dobrze prowadzić Simową stronę, jakich błędów nie popełniać. Byłeś bardzo dobrym Simowym redaktorem i na pewno nikt Cię nie zapomni. Będzie nam Ciebie brakować, ale teraz czas na nową, inną przygodę. Powodzenia! :)

Dziękuję Ci w imieniu swoim i innych, za te lata spędzone z Simami!

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - Pożegnanie Incinatusa, czyli nowy artykuł na THE SIMS TIMES!

  • Incinatus  napisał(a):

    Dzięki :-)

  • Sebastian  napisał(a):

    Szkoda………

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!