Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

SimCity BuildIt JUŻ DO POBRANIA na urządzenia mobilne!

simcity-3

Już jakiś dłuższy czas temu do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia z mobilnej wersji najnowszego wydania symulatora budowy i zarządzania miast – gry SimCity. Na pewno wszystkich to poruszyło, ale firma Electronic Arts nie spieszyła się z oficjalną zapowiedzią swojej aplikacji na systemy Apple iOS oraz Google Android, która będzie zupełnie za darmo! Po długim czasie oczekiwania, po niezbyt szerokiej kampanii reklamowej w końcu doczekaliśmy się oficjalnej premiery! SimCity BuildIt już do pobrania na Wasze urządzenia mobilne!

Wszyscy fani, którzy są zainteresowani pobraniem tej darmowej aplikacji, muszą przejść do stron z aplikacjami. Fani, którzy posiadają smartfony, tablety i iPody Touch firmy Apple, muszą przejść do AppStore. Aplikacja zadziała jedynie na systemach iOS 7.0 lub wyższych, na iPhone 5, 5S, 6 i 6 Plus. Nie podano informacji o dokładnych modelach iPada. W opisie od wydawcy zaznaczono informację, że zadziała na iPhone 4S.

Przejdź do AppStore

Ci, którzy posiadają modele telefonów różnych producentów ale z systemem Google Android, muszą przejść do Google Play. Aplikacja zadziała jedynie na smartfonach i tabletach spełniających wymagania sprzętowe (sklep poinformuje o ewentualnym braku możliwości pobrania na Wasz model) i które posiadają system Google Android w wersji minimalnie 2.3.3.

Przejdź do Google Play

Pamiętajcie, że aplikacja jest darmowa ale wykorzystuje system mikropłatności. Oznacza to, że podczas rozgrywki będziecie zachęcani (zasypywani) propozycjami wykupienia szybszego odblokowania obiektów czy dodania sobie gotówki, oczywiście za pieniądze.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!