Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

SimCity BuildIt na urządzenia mobilne w te święta!

simcity-7

W połowie listopada pojawił się nowy zwiastun mobilnej aplikacji gry SimCity BuildIt, który jeszcze do dziś przedstawiał w niektórych swoich fragmentach stwierdzenie „Coming Soon”, co oznacza „Już Niebawem”. Teraz, zmienił się jedynie tytuł zwiastuna ale na bardzo ważny dla wszystkich zainteresowanych – zdradza okres premiery aplikacji!

I chociaż aplikacja SimCity BuildIt pojawiła się już w sklepie Google Play, to nadal tylko niewielu może ją pobrać. Ostatecznie gra dostępna będzie na platformy Google Android oraz Apple iOS.

Oficjalnej daty premiery nadal nie znamy, nie wiadomo kiedy dokładnie gra miałaby się pojawić, ale wiadomo, że będzie to w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, a przynajmniej w okresie świątecznym!

Ja osobiście czekam na premierę. Jestem ciekaw, jak gra na prawdę wygląda i co przygotowali dla nas producenci. Już sam fakt, że mobilne SimCity wygląda jakby wyciągnięte z komputera, nieźle mnie nakręca.

Pamiętajcie, że aplikacja jest zupełnie darmowa. Jedynie w samej aplikacji możemy napotkać nieobowiązkowe płatności np. dodając dodatkową gotówkę czy odblokowując zablokowane obiekty.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - SimCity BuildIt na urządzenia mobilne w te święta!

  • Sebastian  napisał(a):

    Chcę mieć SC na telefonie! :D

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!