Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wideoporadnik o karierach i zestawie świątecznym w The Sims 4!

sims4-3

Jesteśmy świeżo po premierze jak na razie ostatniej bardzo dużej aktualizacji do gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów, gdzie producenci zdecydowali się wprowadzić do gry zupełnie za darmo, wiele nowych usprawnień i ulepszeń jak i nowe funkcje. W grudniowej aktualizacji do gry zostały dodane przedmioty świąteczne wraz z zestawem świątecznym, do tego dwie nowe kariery.

Z tej okazji, na oficjalnym polskim kanale społeczności The Sims  – simspolska, w serwisie multimedialnym YouTube pojawił się nowy wideoporadnik dotyczący właśnie nowych karier tj. biznesowej i atletycznej, oraz zestawu świątecznego.

Poradnik choć krótki, stara się opisywać dwie największe nowości. Dzięki niemu dowiecie się więcej o nowych karierach a także dowiecie się, jak zdobyć zestaw świąteczny. Ponownie jak w przypadku poprzedniego, pierwszego poradnika – wolałbym, żeby były to dwa osobne filmiki. Nieco dłuższe.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!