Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Więcej szczegółów na temat The Sims 4 i Usługi Premium!

sims4-4

Na razie z jednych największych tajemnic związanych z grą The Sims 4 – które, nie ukrywajmy, zdołali odkryć ciekawscy fani – rozwiązało się tylko tyle, czym jest tajemniczy „Gameplay Pack”. Okazuje się, że jest to pakiet rozgrywki, pierwszym z nim jest „Ucieczka w plener”! Pozostaje jednak jeszcze jedna tajemnica – The Sims 4 Usługa Premium. Dowiedzieliśmy się kilka rzeczy na jej temat, ale nadal nie ma oficjalnej zapowiedzi.

Czyżby ten okres niewiedzy i tajemnic miałby się niedługo zakończyć? Tak samo jak w plikach gry tuż po premierze grudniowej aktualizacji fani znaleźli szczegóły na temat pakietu, to teraz Jovan z zagranicznego Simowego Sims Community znalazł w plikach aktualizacji dwie małe ciekawostki.

Jovan zdołał odnaleźć ikonę Usługi Premium, która jak już wiemy, będzie odpłatną usługą specjalnego członkostwa, dzięki której mamy otrzymywać wcześniejszy dostęp do dodatkowych obiektów, które także mają być w niższej cenie.

Zaintrygowany Jovan zajrzał głębiej dzięki czemu w kodzie gry odnalazł kilka komunikatów, które ukazują się graczowi. Zobaczcie!

Komunikaty ukazujące się przy Usłudze Premium:

– Gratulacje, jesteś teraz Członkiem Premium!

– Powiadomimy Cię, gdy nowe obiekty będą dostępne.

– Nowe obiekty są już dostępne w twojej grze!

– By odnaleźć nowe obiekty, szukaj ikony złotej flagi w Trybie Stwórz Sima lub w Trybie Budowania.

Ciekawe, ile jeszcze przyjdzie nam poczekać. Już od dawna – chyba jeszcze przed premierą gry – producenci przygotowywali się do takiej usługi. Zdradził ich ekran trybu Galeria, gdzie pokazał się obrazek z informacją o Usłudze Premium. Chcieli go szybko zakryć, ale fani wyczuli intrygę i przegrzebali zapisy z pokazu na żywo.

Informacje zwarte w tamtym wycieku częściowo pokrywają się z powyższymi – mamy dostęp do dodatkowych obiektów. Ale, ile jeszcze mamy czekać?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!