Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015 życzy THE SIMS TIMES!

tst-1

Mamy dzisiaj Sylwester! To dzień w roku, kiedy każdy pan i chłopak o imieniu Sylwester obchodzi nie tylko swoje imieniny, ale świętuje także nadejście Nowego Roku 2015! Z tej okazji chciałbym Wam wszystkim złożyć życzenia noworoczne i podsumować już niespełna drugi rok działania THE SIMS TIMES. Zapraszam Was do przeczytania ostatniego wpisu… w tym roku. ;)

◊ W nowym, 2015 roku chciałbym Wam życzyć:

Wszystkiego najlepszego,

mnóstwa radości,

dużo spokoju w pracy i szkole,

mało stresu a dużo zabawy,

góry prezentów na każdą okazję

oraz wiele, wiele szczęścia!

Szczęśliwego Nowego Roku 2015!

 

A teraz czas na małe podsumowanie 2014 roku, który był rokiem wielkich zmian i ogromnych sukcesów. Na szybkie ale za to graficzne podsumowanie traficie klikając na powyższym obrazku. Dzięki wtyczce Jetpack do systemu Wodpress, na którym oparta jest strona, możecie rzucić okiem na najważniejsze sukcesy związane z wpisami.

Tymczasem ja, przedstawię Wam najważniejsze sukcesy ogólnie związane ze stroną. Wszystko to oczywiście odbyło się w tym roku, wszystko to zdecydowanie wpłynęło na historię strony. I pamiętajcie – we wszystkich tych sukcesach mieliście udział tylko Wy! Zdarzyły się one tylko dzięki Wam, za co bardzo bardzo dziękuję! :)

 Największe sukcesy TST w 2014 roku:

Rekordowe statystyki – stronę w 2014 roku odwiedziliście ponad 320 tysięcy razy! W samym grudniu to aż (i niesamowite!) 94 tysiące! Ogólnie, z miesiąca na miesiąc statystyki ogromnie rosną! Największa dzienna aktywność wyniosła ponad 6.4 tysięcy, tuż po Świętach Bożego Narodzenia!

Nawiązanie współpracy z Forum SimCity – dzięki współpracy z forum o tematyce gier SimCity, THE SIMS TIMES zyskało wiele profiów, które przekazałem właśnie Wam. Dzięki tej współpracy mogliście wygrać dodatek do gry SimCity pt. „Miasta Przyszłości” oraz mogliście kupić grę The Sims 4 w niższej cenie!

Pierwszy wielki konkurs – dzięki współpracy z internetowym sklepem CDP.pl, z okazji pierwszych 100 tysięcy wyświetleń strony zorganizowałem wielki konkurs z nagrodami fundowanymi właśnie przez ten sklep. Było aż 5 szczęśliwców, którzy otrzymali dodatek i pakiety akcesoriów do gry The Sims 3!

Dębowa Zatoka – zdołałem wydać swoje najlepsze i za razem największe miasto do gry The Sims 3! Przepiękne, leśne miasteczko z wieloma ciekawymi miejscami do zwiedzania oraz z niezwykle oryginalnym wyglądem. Okazało się wielkim hitem! Spędziłem nad nim parę miesięcy, stworzyłem je całkiem sam, wiele budynków i miejsc sam zbudowałem. W mieście zamieszkało wiele znanych rodzin z serii The Sims.

W 2014 roku było też wiele innych sukcesów, trochę mniejszych i głównie związanych z statystykami. Bez wątpienia rok 2014 był dużo, dużo lepszym niż rok 2013, kiedy strona dopiero powstała. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie pasmo jeszcze większych sukcesów. Mam nadzieję, że w 2015 roku nadal będziecie z THE SIMS TIMES! :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!