Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zdjęcie z nadchodzącej aktualizacji! Będzie nowy kod?

sims4-6

Na oficjalnym fanpage włoskiej społeczności fanów Simów – The Sims Italia w serwie społecznościowym Facebook, pojawiło się nowe zdjęcie z gry The Sims 4 – najnowszej, czwartej generacji Simów. Zdjęcie pochodzi z aktualizacji, która w przyszłym tygodniu (wg pogłosek już 16 grudnia) trafi na nasze komputery i do naszych gier. Wraz ze zdjęciem pojawia się myśl, czy nie zdradza ono jeszcze jakiejś nowości, o jakich producenci nie wspominali?

Aktualizacja ma dodawać do gry dwie nowe kariery – Biznesową i Atletyczną, z dwoma ścieżkami rozwoju dla każdej. Do tego wiele nowych obiektów i sweter świąteczny dla Simów. Patrząc na zdjęcie nasuwa się myśl, że może pojawić się jeszcze nowy kod, który wszyscy dobrze znamy!

Ten kod to oczywiście „MoveObjects On„! Pozwala on na ustawianie wszystkich obiektów, Simów i innych różnych rzeczy jedna na drugiej, nadchodzące na siebie, łączące się ze sobą itd, po prostu w dowolny sposób. Obrazek przedstawia za przeproszeniem ogromnie zagracone pomieszczenie, którego na chwilę obecną przy wykorzystaniu zwykłych możliwości nie dałoby się stworzyć – nie można umieścić tyle obiektów obok siebie, bez tego kody.

Czyżby (raczej na to wygląda) nowa aktualizacja doda ten kod do gry? Zobaczymy! Ja mam szczerą nadzieję, że tak będzie! :)

◊ Już 5 komentarze/y do wpisu - Zdjęcie z nadchodzącej aktualizacji! Będzie nowy kod?

 • Tolek Banan  napisał(a):

  Dam ci rade chłopie, zamknij ta stronę bo wieje tu nuda, na innych serwisach są najświeższe informacje a u ciebie z 12 grudnia, nowa aktualizacja już do pobrania a u ciebie zero wzmianki. Naprawę nie rozumiem po co prowadzisz stronę, którą i tak mają wszyscy w dupie…heh…

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Tam gdzie ty uważasz, że wszyscy mają taką stronę, to tam ja mam takie uwagi. :) Bo strona niedługo, za parę tygodni przejdzie gruntowną metamorfozę. Będzie wiele funkcji, społeczność, nowoczesny wygląd i wiele więcej. Dlatego jest zastój w newsach, bo pracujemy ciężko z chłopakami.

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Gdyby była niepopularna, to by nie miała miesięcznie dziesiątek tysięcy wyświetleń. :)

 • Tolek Banan  napisał(a):

  Zarzucałeś Karolowi z Dotsim, że idzie na łatwiznę zlecając komuś zrobienie nowej wersji strony a sam robisz to samo, nie szanuję takich ludzi. Najlepiej zapłacić komuś za odwalenie całej roboty i udawać wielkiego administratora, żenada…zresztą naprawdę sądzisz, że nowym wyglądem przyciągniesz ludzi? społeczność? sądzisz, że ktoś zechce założyć konto u takiego prostaka? najpierw zacznij szanować ludzi i przyzwoicie się do nich zwracać a potem bierz się za administrowanie.

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Ja zarzucałem coś takiego Karolowi? Masz na to dowody? Bo jakoś sobie nie przypominam. Jeżeli mi zarzucasz nieprzyjemne zwracanie się do ludzi, to najpierw popatrz się na siebie. :) Jeżeli coś Ci się nie podoba, to tutaj nie wchodź. Nie potrzebuję takich osób tutaj. :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!