Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

#10 Nowa aktualizacja gry The Sims 4 o numerze 1.3.32!

sims4-7

Szczęśliwego Nowego Roku Simmersi!

Jest styczeń, zaczął się nowy rok. Słońce i księżyc nadal świecą, pada deszcz, unosi się para, a diamenciki się obracają – to musi być nakładka!

Wprowadziliśmy już kilka ważnych poprawek, związanych z największymi problemami zgłaszanymi przez społeczność graczy, przede wszystkim niemożność wczytania parceli z istniejących zapisanych gier, jak również problem z działaniem Mojej biblioteki, które mogłyby spowodować, że nie da się wczytać gry, i chcemy Wam zaprezentować rozwiązane problemy! Oprócz kilku innych, które mamy gotowe.

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za Waszą pomoc i informacje, jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie.

Awaria gry / Wydajność

– Naprawiono problem, który powodował, że gracze nie byli w stanie wczytać swojego domu po zainstalowaniu nakładki 12/16 i byli odsyłani do mapy okolicy. Społeczność okazała się bardzo pomocna przy rozwiązaniu tego problemu (przekazując informacje i zapisane pliki), dziękujemy!

– Naprawiono problem, który powodował, że gra nie dawała się wczytać, jeżeli gracz posiadał wiele domów, pokoi i parceli w Mojej bibliotece.

Ulepszenia

– Poziom płodności Simów wzrósł bardzo wysoko i ciągle rodzą się bliźniaki! Nasi specjaliści zbadali tę kwestię i wprowadzili poprawkę związaną z dużą liczbą dzieci. Simowie już nie powinni się martwić, że co chwilę rodzą im się bliźniaki lub trojaczki.

– Naprawiono problem, który uniemożliwiał śledzenie postępów rozwoju umiejętności w dążeniu do realizacji celów kariery.

– Ćwiczenia na sprzęcie gimnastycznym nie będą się już liczyły do dziennego celu gry w szachy w zawodzie Astronauty.

– Naprawiono następujący problem: załóżmy, że masz Sima o imieniu Joe, który mieszka w domu państwa Smith, wczytujesz Joe’go, znanego też jako Joe Smith, do Galerii, a potem nagle decydujesz się dodać Joe’go do domu państwa Jones, wczytując go z Galerii, czyli tworząc postać o nazwisku Joe Jones; gdy potem edytujesz Joe’go Jonesa w opcji Stwórz Sima, to Joe Smith również zostaje edytowany.

– Nastrójnik „Potrzebna przerwa” nie potrzebuje już przerwy i poprawnie wyświetla informacje w okienku.

– Zest Johnny będzie się teraz nazywać… Johnny Zest!

– Naprawiono problem, który mógłby powodować kłopoty przy próbie połączenia Sima z Galerii z domem, w którym już jest kopia tego Sima.

– Naprawiono problem, który mógłby powodować kłopoty przy próbie połączenia domu z Galerii z domem, w którym już jest kopia tego domu.

– Ale nie udało nam się naprawić problemu związanego z tym, że wiele naszych wiadomości brzmi podobnie.

– Głośnik: Spooky wrócił do katalogu po pobycie „po drugiej stronie”.

– Parcele umieszczane z galerii, które używały atrybutu przesuwania obiektów nie będą już usuwać obiektów po umieszczeniu parceli.

– Park Narodowy został ulepszony… Oznacza to, że Simowie, którzy się tam pojawią, mogą wyjść, zamiast plątać się be celu (mogliby przynajmniej zagrać jakąś muzykę…).

– Naprawiono problem, który uniemożliwiał graczowi wczytywanie do galerii kilku pokoi, jeżeli były wczytywane po kolei.

Interfejs / Tekst

– Naprawiono problem, który powodował, że dymek pomocy pipety uniemożliwiał jej normalne działanie.

– Naprawiono problem, który pojawiał się przy otwieraniu okna modalnego na górze inwentarza, co powodowało, że inwentarz nie wyświetlał się poprawnie.

— Okno modalne to część interfejsu, która wymaga wprowadzenia danych, zanim gracz może wrócić do normalnej gry.

— IU to skrót od Interfejsu użytkownika.

—- Użytkownik to inna nazwa gracza, czyli osoby, dla której zostało przeznaczone oprogramowanie.

—– Oprogramowanie, w odróżnieniu od sprzętu komputerowego, to zestaw instrukcji, dzięki którym komputer wykonuje poszczególne działania.

– Jeżeli w menu tefonu linia jest zbyt długa, to tekst nie będzie już na siebie nachodzić.

– Możesz ponownie dodać opisy do Pokoi i Parceli, które wczytujesz do galerii, zamiast korzystać z pola komentarza… co było pomysłowe!

– Nie będziemy Ci już powtarzać, że możesz wziąć urlop rodzinny, jeżeli istnieje więcej niż jeden odpowiedni Sim.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!