Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Aktywne kariery pierwszym dodatkiem do The Sims 4?

ts4ep01-1

Zerbu jest nieocenionym, wspaniałym członkiem Simowej społeczności. To dzięki niemu dowiadujemy się wielu rzeczy na temat gry The Sims 4, ponieważ odszukuje on wiele ciekawostek i nowości w plikach gry. Także i tym razem, odkrył on w najnowszej grudniowej aktualizacji gry pewne wzmianki na temat dodatku z aktywnymi karierami. O co chodzi? Zobaczcie!

Plik który znalazł Zerbu, zawiera informacje odpowiadające za nadanie danemu lokalowi nowych opcji. W kodzie tego pliku pojawia się informacja, że dany lokal jest miejscem kryminalnego przestępstwa. Taki plik znajdowałby się w systemie Aktywnych Karier.

Okazało się, że ten sam tytuł, czyli „Aktywne Kariery” pojawił się w wielkiej ankiecie (anglojęzycznej) wysłanej do wybranych fanów, gdzie odpowiadali na pytania związane z rozszerzeniami do gry. Opisy karier z tych ankiet pokrywają się również z postami jakie dodała aktorka głosowa Taylor Parks, na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter. Aktorka pisała wtedy o ciekawym dniu w siedzibie firmy Electronic Arts, gdzie pracowała nad dodatkiem. Opis dodatku pokrywał się z karierą naukowca, w „Aktywnych Karierach”.

Zagraniczny Simowy serwis – SimsCommunity, przypomina wówczas rozesłaną do fanów ankietę, a dokładniej mówiąc, przypomina nam pytanie związane z tym dodatkiem. Jakie kariery wchodziłyby w jego skład? Zobaczcie!

Lista karier wchodzących w skład dodatku „Aktywne Kariery”:

Doktor

Naukowiec

Detektyw

Pracownik biurowy

Pokojówka

Prywatny Stylista

Architekt

Projektant wnętrz

Sim, który zdecydowałby się na którąś z tych karier, musiałby pracować poza domem (identyczna zasada znana nam z dodatku „Kariery” do gry The Sims 3). Oznaczałoby to, że mielibyśmy pełną kontrolę nad Simem podczas jego pracy. Przynajmniej tak wynika z faktu, że parcela nagle stawałaby się przykładowym miejscem przestępstwa (dla kariery detektywa).

Wraz z dodatkiem do gry miałyby zostać dodane nowe sąsiedztwa, co mogłoby oznaczać możliwość rozszerzenia mapy o nowe dodatkowe miejsca, a wraz z tymi sąsiedztwami pojawiłyby się specjalne parcele dla niektórych karier jak np. biurowiec czy szpital.

Dla mnie wizja takiego dodatku jest idealna. Bardzo lubiłem grać w dodatek „Kariery” do gry The Sims 3, najbardziej w łowcę duchów. Liczę na to, że będzie on pierwszym dodatkiem i to wszystko się spełni. Jak na razie wszystkie te małe podpowiedzi, które pojawiły się wcześniej, powoli łączą się w jedną całość.

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Aktywne kariery pierwszym dodatkiem do The Sims 4?

 • Maciejoo  napisał(a):

  Liczyłem, że w pierwszym dodatku będzie to coś jak własny biznes można mieć własny sklep, a tu aktywne kariery :/

  • Magda  napisał(a):

   Wydaje mi się ,że Dodatki będą takie same ,ale w pewnym stopniu ulepszone

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   Wątpię by się pojawił, skoro będzie otwarta kariera biznesmena. :(

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!