Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

DRUGIE URODZINY THE SIMS TIMES! Co nas czeka?

tst-2

Kolejny rok. Już drugi rok, odkąd w sieci zaistniało THE SIMS TIMES. Pierwszy taki Simowy brukowiec, który chce dać Simowym fanom jak najwięcej i jak najlepiej. Czas biegnie nieubłaganie. Szybko wszedłem w dorosłość, ale to nie sprawiło, że przestałem interesować się stroną. Dzięki temu, brnę na przód i rozwijam stronę. Dzięki temu, razem z THE SIMS TIMES dotrwaliśmy kolejnego roku w naszej działalności i dziś – 7 stycznia, obchodzimy drugie urodziny Simowego Brukowca!

ŚWIĘTUJMY RAZEM 2-gie URODZINY!

Ten rok by rokiem wielu sukcesów. Dzięki nim przekonałem się, że nadal warto prowadzić stronę i nie poddawać się, bo wiem, że są jej wierni fani. Udowodniły mi to statystyki – które i z miesiąca na miesiąc i z dnia na dzień były coraz większe i większe. To, że byliście i jesteście z THE SIMS TIMES pokazuje mi, że chcecie, bym nadal prowadził dla Was Simowy brukowiec.

Pozwolę sobie przytoczyć tutaj podsumowanie roku kalendarzowego, które opublikowałem wraz z nowym rokiem. Idealnie przedstawia to, co było ważne w tym drugim roku życia strony.

 Największe sukcesy TST w 2014 roku:

Rekordowe statystyki – stronę w 2014 roku odwiedziliście ponad 320 tysięcy razy! W samym grudniu to aż (i niesamowite!) 96 tysiący! Ogólnie, z miesiąca na miesiąc statystyki ogromnie rosną! Największa dzienna aktywność wyniosła ponad 6.4 tysięcy, tuż po Świętach Bożego Narodzenia!

Nawiązanie współpracy z Forum SimCity – dzięki współpracy z forum o tematyce gier SimCity, THE SIMS TIMES zyskało wiele profiów, które przekazałem właśnie Wam. Dzięki tej współpracy mogliście wygrać dodatek do gry SimCity pt. „Miasta Przyszłości” oraz mogliście kupić grę The Sims 4 w niższej cenie!

Pierwszy wielki konkurs – dzięki współpracy z internetowym sklepem CDP.pl, z okazji pierwszych 100 tysięcy wyświetleń strony zorganizowałem wielki konkurs z nagrodami fundowanymi właśnie przez ten sklep. Było aż 5 szczęśliwców, którzy otrzymali dodatek i pakiety akcesoriów do gry The Sims 3!

Dębowa Zatoka – zdołałem wydać swoje najlepsze i za razem największe miasto do gry The Sims 3! Przepiękne, leśne miasteczko z wieloma ciekawymi miejscami do zwiedzania oraz z niezwykle oryginalnym wyglądem. Okazało się wielkim hitem! Spędziłem nad nim parę miesięcy, stworzyłem je całkiem sam, wiele budynków i miejsc sam zbudowałem. W mieście zamieszkało wiele znanych rodzin z serii The Sims.

Drugie urodziny to ogromny powód do zadowolenia, każdy cieszy się na czyjeś urodziny. Ja, by wynagrodzić Wam tę wytrwałość i podarować Wam jakiś prezent, postanowiłem przygotować nową wersję strony. Zleciłem to przyjacielowi strony – Kamellotowi z Forum SimCity, dzięki czemu przygotował on bardzo profesjonalny, nowoczesny wygląd a wraz z nim wiele nowych funkcji jak chociażby społeczność. Możecie spodziewać się rozwiązań dotąd niespotykanych na Simowych stronach.

Początkowo planowałem premierę nowej wersji właśnie na tę, magiczną datę. Jednak, ze względu nakładu prac oraz innych zleceń, panowie – ponieważ jest ich dwóch – starają się jak najlepiej wykonać projekt z jak największą jakością, co niestety przekłada się na czas prac. Ale, bez obaw. Prace są w na prawdę zaawansowanym stadium. Od premiery dzieli nas mam nadzieję kilka tygodni. Warto czekać, bo jest na co! :) (Obrazek jest podglądowy, nie przedstawia stanu strony na dzień dzisiejszy).

Dziękuję Wam za ten drugi rok spędzony z THE SIMS TIMES. Był on dla mnie bardzo ważnym rokiem, który postawił przed mną wiele przeszkód, który poddał mnie wielu testom, dzięki czemu wszyscy mamy pewność – THE SIMS TIMES było, jest i będzie nadal prowadzone z wielką pasją! :)

 

DZIĘKUJĘ WAM, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ, ŻE JESTEŚCIE Z THE SIMS TIMES!

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - DRUGIE URODZINY THE SIMS TIMES! Co nas czeka?

  • Sebastian  napisał(a):

    Czekam na nwa stroneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Ja  napisał(a):

    I my dziękujemy :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!