Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

AKTUALIZACJA: Galeria z gry The Sims 4 dostępna jako aplikacja mobilna!

sims4-7

Kiedyś krążyły jakieś pogłoski o aplikacji mobilnej związanej z grą The Sims 4 – jeszcze przed jej premierą. Czyżby producenci mieli na myśli właśnie taką aplikację? Nie mniej jednak, jedna z większych nowości – Galeria, która została dodana do gry The Sims 4, doczekała się swojej wersji mobilnej! Już teraz możemy pobrać aplikację z Galerią na swoje smartfony i tablety!

Galeria w wersji mobilnej wygląda niemal identycznie, jak ta w grze. Dzięki temu nie będziecie mieli problemu z nawigacją. Możecie komentować, polubić dzieła lub odszukać je za pomocą hashtagów czy zobaczyć, co poleca firma Maxis.

Największą zaletą tej aplikacji jest to, że możemy wybrane dzieło innego gracza dodać do swojej gry! Jak to się odbywa? Po prostu, przy uruchomieniu gry, automatycznie zostaną one do niej dodane – bez pobierania na urządzenie mobilne.

Pamiętajcie, że aplikacja jest w języku angielskim i wymaga połączenia z internetem! Aby przejść do strony z aplikacją, wystarczy kliknąć w powyższy obrazek.

Aktualizacja wpisu dodana 7 stycznia, przez autora wpisu.

Aplikacja jest już w końcu dostępna na urządzenia mobilne firmy Apple! Warunkiem jest posiadanie co najmniej iPhone 5 oraz systemu iOS w wersji 7.0. Aby przejść do oferty w App Store, kliknijcie w ten link.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!