Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pierwszy dodatek do gry The Sims 4 poznamy w kwietniu!

ts4ep01-2

Firma Electronic Arts opublikowała już swoje wyniki dotyczące trzeciego kwartału roku fiskalnego 2015 (rok fiskalny nie rozpoczyna się z rokiem kalendarzowym), nie będziemy się wgłębiać w ten temat ponieważ nie on jest tutaj najważniejszy. Wraz publikacją statystyk firma przedstawiła swój raport z planami na czwarty kwartał oraz na rok fiskalny 2016, w którym ma pojawić się pierwszy dodatek do gry The Sims 4!

Rok fiskalny 2016 w firmie Electronic Arts rozpoczyna się w kwietniu 2015 roku. Oznacza to, że w tym czasie powinniśmy poznać pierwszy dodatek do czwórkowych Simów!

Dlaczego tak późno? Ponieważ producenci w roku fiskalnym 2015 wykorzystali swój budżet na darmowe aktualizacje do gry które wprowadzały wiele zmian i nowych funkcji do gry, a do tego pojawił się pierwszy pakiet rozgrywki. Do kwietnia pozostało niewiele czasu, więc musimy cierpliwie czekać.

Być może będzie to niedawno wspomniany dodatek oparty na systemie otwartych karier, gdzie gracz ma pełną kontrolę nad Simem podczas pracy. Przypominałby on ściśle dodatek „Kariera” do gry The Sims 3.

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - Pierwszy dodatek do gry The Sims 4 poznamy w kwietniu!

  • Trepolot  napisał(a):

    Ja jako pierwszy dodatek do czwórki wolałabym Zwierzaki lub Cztery Pory Roku ; Kariera w trójce mnie nie zachwyciła, a pory roku bardziej urozmaicają rozgrywkę c;

  • gonsior  napisał(a):

    Małe sprostowanie: w kwietniu rozpoczyna się rok fiskalny, ale kończy w marcu kolejnego roku. Nie było powiedziane kiedy w roku fiskalnym poznamy nowy dodatek. „W kwietniu” to chyba ciut zbyt optymistycznie, raczej pasowałoby „najwcześniej w kwietniu”.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!