Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

PORADNIK: Jak odblokować dostęp do ukrytej parceli w „Granitowych Kaskadach”!

ucieczka_w_plener_1

Już w podstawowej grze gry The Sims 4 pojawiły się dobrze nam znane z poprzednich części Simów – ukryte parcele. Chociaż przeważnie pojawiały się one w dodatkach, to teraz producenci zdecydowali się dodać je do podstawowej gry. Miasta „Wierzbowa Zatoczka” oraz „Oaza Zdrój” dodają po jednej ukrytej parceli do których dostęp już znamy.

Teraz wraz z pakietem rozgrywki „Ucieczka w plener” poznajemy dostęp do ukrytej parceli w „Granitowych Kaskadach”!

Poradnik który zobaczycie poniżej, oparty jest na wpisie z zagranicznego Simowego serwisu Sims Community, któremu bardzo dziękuję za podanie informacji jak dostać się do ukrytej parceli.

Jak odblokować dostęp do ukrytej parceli w „Granitowych Kaskadach”?

1. Wchodzimy w mapę miasta i wysyłamy Sima do Parku Narodowego „Las Granitowych Kaskad”.

2. Będąc w parku, musimy w okolicy parceli odnaleźć ścieżkę prowadzącą przez las. Na jej końcu jest wejście, tuż pod skalną ścianą.

3. Kiedy znajdziemy wejście do jaskini otoczone krzakami i pnączami, musimy wybrać interakcję „Zbadaj”.

4. Po pojawieniu się pierwszego komunikatu wybieramy „Przejdź dalej”, następnie „Przejdź przez pajęczynę”, później „Idź naprzód” i na samym końcu „Podróżuj w kierunku Sima”.

5. Nasz Sim jest już w ukrytym miejscu, w „Sąsiedztwie Sekretnego Pustelnika”!

– Uwaga! Gdyby Sim popełnił błąd podczas przechodzenia przez krzaki i jaskinię, co równałoby się nieprzyjemnym nastrójnikiem związanym z jeżynami, powinien on zaparzyć wywar o nazwie „Ziołowy olej herbicydowy” z następujących składników:

– 2 x Toksyczny rumianek

– 3 x Ognisty liść

– 1 x Odorek Zieleniak (śmierdzący robak, chrząszcz)

Taki wywar można przygotować jedynie na odpowiednim poziomie umiejętności Zielarstwa (ok. poziomu 7). Wywar ten pozwoli na znaczne skrócenie negatywnych skutków nieudanego zwiedzania jaskini.

W ten sposób nasi Simowie dostają się do ukrytego miejsca w „Granitowych Kaskadach” gdzie mają wielką szansę na spotkanie tajemniczego pustelnika – Niedźwiedzia Psotnika! Będzie on płatać im czy to milsze czy gorsze żarty, ponieważ jest on postacią niegrywalną (gracz nim nie kieruje), tzw. postacią NPC.

PS. Niestety nie posiadam tego pakietu rozgrywki, więc nazwy ziół czy komend tłumaczyłem samodzielnie. W grze oficjalne tłumaczenie może się różnić.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!