Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Projekt grafik promocyjnych gry The Sims 4 Multiplayer!

sims4-1

Jeszcze na długo przed zapowiedzią gry The Sims 4 pojawiły się już pierwsze zdjęcia z próbnego interfejsu gry. Niewątpliwie zdradzały one, że gra będzie opierała się na systemie gry multiplayer – czyli online z innymi graczami. Już wtedy Simowie wyglądali identycznie jak w tej chwili. Niestety, po wpadce z wersją multiplayer w SimCity 2013, które wymagało stałego połączenia z internetem, nawet, kiedy nie chcieliśmy grać z innymi graczami, co skutkowało ciągłymi nieustannymi problemami z serwerem – firma Electronic Arts postanowiła zamknąć projekt The Sims 4 Multiplayer i na szybko stworzyć nowe The Sims 4.

Grafik Todd Kennedy był odpowiedzialny za projekt grafik promocyjnych tej gry, czyli okładki gry, bannery i postery reklamowe. Był także odpowiedzialny za początkowy znany nam wygląd okładek Edycji Premium czy Edycji Kolekcjonerskiej.

Zobaczcie, jak miały wyglądać loga, okładki i postery reklamowe The Sims 4 w wersji gry wieloosobowej. Wielkie podziękowania dla zagranicznego Simowego serwisu SimsCommunity, który je odnalazł i opublikował!

 

 

Więcej grafik, także związanych z grą The Sims 3 oraz jej różnymi dodatkami, znajdziecie w portfolio grafika, które znajduje się pod tym linkiem. Ja osobiście cieszę się, że ten projekt nie ujrzał światła dziennego. Wolę taką wersję gry, jaką mamy teraz. Jest o niebo lepsza, choć z każdą aktualizacją działa mi coraz gorzej…

 

 

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!