Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rodzina Ćwir z gry The Sims przeniesiona do The Sims 4! POBIERZ!

sims4-4

Czas przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Wtedy, najpopularniejszą rodziną była rodzina Nowak – u której uczyliśmy się jak grać w Simy, u której ogólnie poznawaliśmy Simy – oraz rodzina Ćwir. Ta, odniosła największy sukces. Towarzyszyła nam przez następne 15 lat, przechodząc cztery wielkie przemiany.

Powitajmy rodzinę Ćwir z klasycznej gry The Sims w najnowszej grze The Sims 4!

Postanowiłem nie rozstawać się z najlepszym wydaniem rodziny Ćwir. Dlatego, przeniosłem ją do obecnej generacji Simów – do gry The Sims 4. Simów stworzyłem na podstawie obecnej, czwórkowej wersji rodziny dodając jedynie małą Kasandrę. Dom, odbudowałem kratka po kratce dbając o najmniejsze szczegóły. Zobaczcie sami! :)

Film przedstawia rodzinny dom Ćwirów oraz jego mieszkańców. Bella, Mortimer i Kasandra już się rozgościli w staro-nowym domu w „Wierzbowej Zatoczce”, oczywiście w mojej grze. Ale bez obaw! Wy także możecie zaprosić ich do swojej gry za pomocą Galerii The Sims 4! :) Ten wpis nie miałby sensu, gdybym nie udostępniłbym ich domu oraz ich samych specjalnie dla Was.

Jak zdobyć dom Ćwirów?

Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostanie on pobrany i będziecie mogli go dodać na dowolną parcelę. W moim oryginalnym budynku przy domowym cmentarzu są nagrobki, ale w galeryjnym pewnie niestety nie będzie.

A jakie są inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny? W Galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

– Mój nick: GrzegorzUrbaniak

– Nazwę: Goth family House lub Ćwir

– Hashtag: #Goth, #Ćwir, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family

Postaram się przygotować najpopularniejsze rodziny oraz ich domy z gry The Sims 2. Mam nadzieję, że powyższe dzieło będzie właśnie zapoczątkowaniem jednego wielkiego projektu. Do usłyszenia i miłej gry! :)

◊ Już 6 komentarze/y do wpisu - Rodzina Ćwir z gry The Sims przeniesiona do The Sims 4! POBIERZ!

 • MychQQQ  napisał(a):

  Fajnie ci to wyszło, aczkolwiek ja zawsze gram swoimi stworzonymi rodzinami, które odzwierciedlają moje rzeczywiste rodziny xD

 • SeBa  napisał(a):

  Jak pisalem juz Tobie, bardzo ladnie ;)

 • Maniek  napisał(a):

  Mógłbyś zrobić rodzinę Alto z Sims 3?

 • Matkov569  napisał(a):

  W oryginalnej wersji byli : Henryk, Majka i Kasandra. Bella i Mortimer pochodzą z dwójki. Taka mała uwaga :D

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!