Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

The Sims 4 zmierza na komputery Mac w 2015 roku!

sims4-4

Podobnie jak najnowsze SimCity z 2013 roku, w czasie premiery gry pojawiła się jedynie wersja na komputery PC. Dopiero potem, producenci wydali specjalną wersję gry na komputery Mac. Tak samo ma być z czwartą generacją Simów – grą The Sims 4! Producentka zapowiedziała wyjście gry The Sims 4 w wersji na komputery Mac, jeszcze w tym roku!

Wiele fanów wypytuje na fanpage The Sims Polska w serwisie społecznościowym Facebook, kiedy ma pojawić się wersja The Sims 4 na Mac, ale to chyba nieodpowiednie miejsce do takich pytań. Najlepiej zapytać u źródła – u producentów. Właśnie dzięki pytaniu zadanemu wprost do producentki, mamy odpowiedź.

O tej bardzo ważnej informacji poinformowała producentka Sarah Holding na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter:

Sarah Holding:@danielwilks10 Mac nadchodzi w 2015!

Wiele na ten temat się nie rozpisała. Poza tym, że podała okres w którym ma pojawić się wersja gry dla miłośników sprzętów firmy Apple sygnowanych jabłuszkiem, to mam nadzieję, że nie mówiła ona o premierze nowej wersji tego sprzętu. ;)

Osobiście nie posiadam komputera firmy Apple, ale wiem jakie to ważne dla innych fanów Simów, by móc zagrać na tych sprzętach bez żadnych emulatorów PC. Dobrze, że mogliśmy chociaż poznać rok premiery i że nie jest nim rok 2016. :) Teraz tylko czekać na oficjalne zapowiedzi i ostateczną datę, a potem na grę.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!