Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

„Ucieczka w plener” dodaje nową aspirację do gry!

ucieczka_w_plener_1

Pierwszym pakietem rozgrywki do gry The Sims 4, czyli najnowszą dodatkową formą rozszerzenia dostępnej w najnowszej generacji Simów, jest pakiet rozgrywki „Ucieczka w plener”. Pakiet ten ma dodawać do gry zupełnie nową okolicę – „Granitowe Kaskady”, gdzie Simowie mogą wyjechać jedynie na urlop. Jak się okazuje, wraz z tym pakietem do gry zostanie dodana nowa aspiracja o nazwie „Entuzjasta przyrody”!

O nowej aspiracji poinformowała producentka Sarah Holding w serwisie społecznościowym Twitter, w odpowiedzi na post fana.

Jest nowa aspiracja Entuzjasty przyrody, która jest związana z robaczkami, ziołami i łowieniem ryb. Nagrodą aspiracji jest nowa cecha charakteru – Niedobitek„.

Niestety, ale na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły związane z tą aspiracją czy cechą. Nikt chyba nawet nie spodziewał się, że w ogóle takowe zostaną dodane z tym pakietem rozgrywki.

Podejrzewam, że Simowie spełniając niektóre wymogi związane z naturą, jak właśnie kolekcjonowanie owadów, ziół czy łowienie ryb, spełnią swoją aspirację życiową i zdobędą nową cechę, która pozwoli im… hm… przetrwać na łonie natury bez jedzenia i toalety?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!