Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

W „Granitowych Kaskadach” będzie nowa ukryta parcela!

ucieczka_w_plener_3

W grze The Sims 4 dla obu miast dostępnych jest po jednej ukrytej parceli. W „Wierzbowej Zatoczce” mamy zagajnik o nazwie „Leśna Polana”, zaś w „Oazie Zdrój” jest stara kopalnia o nazwie „Zapomniana Grota”. W związku z tym, że do gry The Sims 4 zmierza nowe miasto o nazwie „Granitowe Kaskady” wraz z pierwszym pakietem rozgrywki pt. „Ucieczka w plener”, producenci postanowili i do tej okolicy urlopowej dodać ukryte miejsce!

O nowym ukrytym miejscu poinformowała nas producentka Sarah Holding na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter.

„@daniel_willyan: Granitowe Kaskady mają jakieś ukryte parcele jak Wierzbowa Zatoczka i Oaza Zdrój?”

„@SimGuruSarah: Granitowe Kaskady mają dwa główne sąsiedztwa – pole kempingowe i las, oraz ukryte trzecie sąsiedztwo gdzie wg plotek żyje pustelnik…”

Mówiąc pustelnik, producentka miała oczywiście na myśli NPC czyli postać niezależną, jaką w „Granitowych Kaskadach” jest Niedźwiedź Psotnik. Odwiedza on Simów i oczywiście robi im milsze lub gorsze żarty. Szkoda, że jest to niedźwiedź a nie wielka stopa, jak w dodatku „Podróże” do gry The Sims 2.

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - W „Granitowych Kaskadach” będzie nowa ukryta parcela!

  • Ania  napisał(a):

    Jak odnaleźć ukryte parcele w Wierzboej zatoczce i Oazie zdrój?

  • Ania  napisał(a):

    Dlaczego simwetster nie jest dostępny?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!