Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Współpraca z Forum The Sims Polska!

tst-2

Witajcie Simmersi!

To znów ja, Wasz mam nadzieję ulubiony administrator – Grzegorz. Śpieszę do Was z bardzo ważną informacją, która na pewno będzie miała swoje stałe miejsce w historii Simowego brukowca. Właśnie dzisiaj skontaktował się ze mną promotor Forum The Sims Polska, chcąc nawiązać współpracę z THE SIMS TIMES. Oznacza to, że nasze połączone siły pozwolą na organizację większej ilości konkursów i wspólnych akcji dla fanów! :)

Potężne Simowe forum zaprasza wszystkich fanów Simów!

The Sims Polska swojego czasu był bardzo popularnym i wszystkim znanym sporym serwisem o Simach. Niestety, ale jak to w życiu bywa czasami każdy musi iść swą drogą, czasami coś musi się skończyć. The Sims Polska przetrwało do dnia dzisiejszego – i ma się bardzo dobrze – dzięki forum. To właśnie z tym forum, z forum starego dobrego The Sims Polska nawiązuję współpracę. :)

Na czym będzie polegać współpraca? Na początek zastanawiam się nad zorganizowaniem wspólnego konkursu wraz z Forum The Sims Polska, który ma ruszyć wraz z nową wersją strony. Nagrody i jego zasady są na razie tajemnicą, ale nowi przyjaciele są już wtajemniczeni. ;)

A co z nową wersją? Do ukończenia są już tylko niewielkie, kosmetyczne funkcje. Ale, że pracuje nad nimi jedna osoba plus do tego zajmuje się przygotowaniem systemu dla strony, na której będzie ona działać, troszkę to trwa. Ale uwierzcie mi, na prawdę warto czekać! ;) To czekanie zakończy się nie tylko premierą nowej wersji ale także konkursem! :)

Na koniec chciałbym powiedzieć, że bardzo się cieszę, że Forum The Sims Polska zdecydowało się na współpracę właśnie ze mną. Bardzo dziękuję za obdarowanie mnie zaufaniem i dojrzenie we mnie oraz THE SIMS TIMES pewnego potencjału. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracować. :)

Ostatecznie, zapraszam Was na Forum The Sims Polska! Zakładajcie konta, tematy lub wypowiadajcie się w istniejących i dobijmy do następnego miliona postów!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!