Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

#11 Nowa aktualizacja gry The Sims 4 o numerze 1.3.32!

sims4-3

I jest! Kolejna aktualizacja do gry The Sims 4, która tym razem do gry dodaje nie tylko wiele usprawnień i poprawek, ale ponownie przynosi nam pewne nowe funkcje i dodatkową zawartość! W tej aktualizacji producenci skupili się na czymś, czego nam brakowało od premiery i czego fani na prawdę chcieli – drzewo genealogiczne! Do tego coś dla zakochanych – pluszowy miś z serduchem i nowe stroje dla Simów! Aktualizacja jest wydana i gotowa do pobrania!

Jak na razie jeszcze nie ma polskiej wersji pełnej listy zmian. Nadal czekam, aż pojawi się na serwerach polskiego oddziału Pomocy Technicznej firmy Electronic Arts.

Aby pobrać aktualizację trzeba włączyć program klienta Origin a następnie poczekać, aż aktualizacja zostanie pobrana do naszej gry. Pamiętajcie, że przed zaktualizowaniem gry trzeba na razie przenieść w inne miejsce modyfikacje, jakie dodaliśmy do gry. W innym przypadku mogą one wpłynąć na błędną aktualizację (co rzadko się zdarza).

Życzę Wam miłego pogrywania z drzewami genealogicznymi i walentynkami! :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!