Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

KONKURS! Wygraj teledysk z Honey i supernagrody!

sims4-1

Wyruszył kolejny oficjalny konkurs firmy Electronic Arts Polska! Ponownie przy współpracy z polską artystką – piosenkarką Honoratą „Honey” Skarbek. Firma tym razem pojechała po bandzie i przygotowała na prawdę ogromne i dotąd niespotykane nagrody! Wystarczy trochę się postarać a można wygrać udział w teledysku Honey lub gadżety firmy Apple, SteellSeries czy gry The Sims 4!

Reżyserowie, do dzieła!

Co należy zrobić? Przy pomocy gry The Sims 4 trzeba nagrać teledysk do piosenki Honey pt. „GPS”. Później, zmontowane dzieło należy wysłać w formularzu konkursowym, który dostępny jest po kliknięciu w powyższy obrazek.

Jury wybierze 20 najlepszych teledysków, które otrzymają pakiet rozgrywki „Ucieczka w Plener” oraz dodatek „Witaj w Pracy” do gry The Sims 4. Spośród 20 najlepszych, zostaną wybrane 3 główne zwycięskie teledyski.

Miejsce pierwsze to udział w teledysku Honey, smartfon Apple iPhone 6 i Simowe gadżety Steell Series. Miejsce drugie to iPad 3 Mini oraz gadżety Steell Series. Miejsce trzecie to iPod Touch wraz z gadżetami Steell Series.

Konkurs trwa niespełna miesiąc, do 22 marca 2015 roku. Zgłoszenie musi zawierać ponad 1-dno minutowy film nie przekraczający 100Mb.

Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie klikając w powyższy obrazek.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!