Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

NADCHODZĄ kosmici, wróżbici, policjanci i nowe gnomy do The Sims 4!

ts4ep01-3

Mamy już prawie prawie pół roku po premierze gry The Sims 4! Wyobrażacie sobie, że minęło już tyle czasu? Dostaliśmy parę sporych aktualizacji z duchami, basenami i nowymi karierami. Później premiery doczekał się pierwszy pakiet rozgrywki pt. „Ucieczka w plener”. Dzisiaj w aktualizacji dostaliśmy drzewo genealogiczne dla naszych Simów, a następnie?  A następnie czas na pierwszy dodatek do gry! Jaki będzie? Pierwsze plotki już się pojawiły, teraz czas na podpowiedzi od producentów!

 Oni nadchodzą… Oni nadchodzą!

Producenci podsycają atmosferę przed wielkim wyjawieniem całej prawdy na temat pierwszego dodatku. Zarzucają nam pierwszą wielką podpowiedź, jaką jest obrazek z okazji 15-stych urodzin gry The Sims. Na nim widać wielu Simów a między nimi innych, których nie ma w grze! To policjant i kosmita! Wydaje mi się, że jest też wróżbitka! Tuż obok krowo-kwiatu!

 

W samym środku tuż za Bellą i Mortimerem z rodziny Ćwir i przed Simem w stroju Hot-Doga, jest policjant i jest kosmita. Obu tych postaci niestety nie spotykamy w grze – nie ma kariery policjanta oraz włamywaczy, a Simowie wyruszając w kosmos nie zamieniają się w kosmitę, nie wracają z kosmitą i nie są porywani przez kosmitów. Na pewno bez przyczyny te postaci nie znalazły się na obrazku. A poza tym, widzicie coś jeszcze? Tak! To nowy gnom! Czyżby zwiastował on rodzaj nowej imprezy? ;) Jest ubrany na galowo, ale dmucha w „gwizdek” karnawałowy.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Artysta Marc Apablaza był starszym producentem postaci w grze The Sims 4. Pracował w firmie Electronic Arts i oczywiście w Studio The Sims od maja 2014 roku do stycznia 2015 roku. Dzięki zakończonej współpracy z firmą, może on w końcu opublikować swoje prace. To właśnie w nich przedstawił on obrazki, na których widać, jak wygląda model postaci kosmity oraz… wróżbity! Praca nad tymi postaciami na pewno nie była przypadkowa, tym bardziej, że mają one już miejsce w jakimś rozszerzeniu. Widać je na zdjęciach z gry, przy projekcie.

 

 

 

Ciekawe tylko, kiedy firma lub producenci przedstawią nam jakieś szczegóły, kiedy zapowiedzą dodatek. Zapowiada się na prawdę ciekawie i może pierwszym dodatkiem nie będą aktywne kariery, tylko postaci nadnaturalne?

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!