Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowe zdjęcie z gry The Sims 4 i podpowiedź do dodatku!

ts4ep01-4

Na oficjalnych profilach gry The Sims w serwisie społecznościowym Twitter zaczyna pojawiać się nowe zdjęcie z gry The Sims 4. Wszystko oczywiście kręci się teraz wokół 15-stych urodzin Simów, ale jeszcze bardziej wszyscy przejęci jesteśmy pierwszym dodatkiem! Naszą niepewność a za razem ciekawość podsycają sami producenci, ponieważ na nowym zdjęciu widzimy nie tylko świętujących Simów ale i kilka ważnych nowości!

Chyba jednak będą to aktywne kariery!

 

Na zdjęciu widzimy nie tylko policjanta z tortem, który wchodzi do domu, ale także pacjenta, który chyba woli imprezować niż leżeć w szpitalu. ;) Jak wcześniej zdołaliśmy się dowiedzieć, w dodatku o tematyce aktywnych karier (coś w rodzaju dodatku „Kariera” do gry The Sims 3) ma właśnie pojawić się kariera doktora oraz nowa parcela publiczna – szpital. Nie było natomiast mowy o karierze policjanta. Jednak biorąc pod uwagę, że policjant pojawił się wraz z kosmitą w urodzinowym renderze, a kosmita miałby być w tym dodatku, możemy podejrzewać, że jednak wszystkie te postaci pojawią się w jednym dodatku z karierami.

Podsumowując – zdjęcie oraz wcześniejsze rendery są podpowiedzią do dodatku o aktywnych karierach, gdzie będą lekarze, policjanci, wróżbici, styliści, naukowcy, pracownicy biurowi, pokojówki, architekci i projektanci wnętrz. Do tego dla niektórych karier specjalna parcela jak np. szpital czy biurowiec.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!