Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Polska premiera „Witaj w Pracy” już 2-go kwietnia!

ts4ep01-3

W polskich ofertach kupna dodatku „Witaj w Pracy” do gry The Sims 4, sklepy internetowe jako zastępczą datę podają 31 kwietnia jako datę premiery. Jeszcze do wczoraj, producenci nie chcieli zdradzić jaka będzie oficjalna data premiery. Do wczoraj, ponieważ po cichutku przemycili ją na światło dzienne i… 31-go marca odbędzie się światowa premiera dodatku „Witaj w Pracy” a już 2-go kwietnia polska premiera!

Wyślij Sima do nowej pracy już 2-go kwietnia!

Dokładna data premiery pojawiła się na… zwiastunie. Ten sam zwiastun który oglądaliśmy przy wycieku, pojawił się na oficjalnym fanpage gry The Sims w serwisie społecznościowym Facebook, z zaktualizowaną datą.

Zwiastun znajduje się pod tym linkiem.

Publikacja takiej daty na zwiastunie nie może przecież być przypadkowa, tym bardziej, że zwiastun pojawił się na oficjalnym fanpage. I bardzo się cieszę, że premiera dodatku odbędzie się szybciej niż sugerowany kwiecień, jako światową premierę.

Biorąc pod uwagę, że polskie wydania Simów pojawiają się na dwa dni po światowej premierze – analogicznie polska premiera odbędzie się już 2-go kwietnia!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!