Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

PREMIERA THE SIMS 4 NA MAC!

sims4-2

Wczorajszego dnia doszło do tego, czego oczekiwali wszyscy fani Simów i jednocześni posiadacze komputerów sygnowanych nadgryzionym jabłuszkiem – firmy Apple. Firma Electronic Arts w końcu wydała wersję gry The Sims 4 ze wsparciem na systemy OS X, które działają na komputerach Mac.

Z tej okazji, na oficjalnej stronie TheSims.com pojawił się specjalny dział z Pytaniami i Odpowiedziami dotyczącymi właśnie tej wersji.

Ja pewnie po raz ostatni nadmienię tutaj, że wersja gry The Sims 4 na Mac jest zupełnie darmowa dla wszystkich, którzy posiadają wersję na PC. Grę na komputery Mac możemy pobrać jedynie poprzez program Origin, nie jest ona dostępna na płytach.

Czego dowiemy się w Pytaniach i Odpowiedziach (FAQ)?

– The Sims 4: Teraz na Maki

– Jakie są minimalne wymagania systemowe The Sims 4 na komputery Mac?

– Jestem nowym graczem na Macu, który właśnie kupił pudełkową wersję The Sims 4 na PC

– Jestem graczem na PC, który chce grać na Macu

– Chcę przenieść pliki zapisu z mojego PC na Maca

– Mam już zainstalowaną zawartość dodatkową w The Sims 4 w wersji na PC (np. The Sims 4 Ucieczka w Plener, Zestaw Świąteczny, itp.). Jak mogę się upewnić, że ta sama zawartość dodatkowa pojawi się w The Sims 4 w wersji na Maca?

– Chcę kupić więcej zawartości dodatkowej na mojego Maca. Jak mogę się upewnić, że ta sama zawartość dodatkowa pojawi się w The Sims 4 w wersji na PC?

Aby przejść do działu, wystarczy kliknąć w powyższy obrazek lub kliknąć w ten link.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!